Hukuk Hocasını Bozmam Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

dersten kalınca nasıl muamele yapcam die düşünürsün :)

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Benim yük.lis öğrencisini tavlamam lazım yav... Varmı yardım edebilecek :D ulen hatun yùzünden finallerden de butlerden de kaldım... (gözetmenim o ve sınavda gözlerimiz arasında kurulan otoban dışında bi halt ettiğimiz yok ya neyse...)

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

vaz geçtim valla :D mütir sözü dinleyecem :D

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

RotKerim bunu yazdı:
    -----------------------------

hacılar ekonometri birinci sınıf okuyorum ve bi hukuk hocası var gıcık mı gıcık. özelliklede bana.

Türkiyedeki Hukuk kuralları eksiksiz mi, doğru mu gibi bir soru sormak istiyorum. oda elbette evet berbat diyecek değil.( birazda iktidar yanlısı bir hoca.)

neyse olumlu cevap verdikten sonra ya şu maddeye ne diyeceksiniz diyip sağlam bozmak istiyorum.
    hangi maddeleri söleyebilirim bildiğiniz varsa yardım.
    teşekürler.

1. sınıfta olur oyle h

trdekı unıversıtelerde tanrıhoca olayı vardı 7. yılındada devam edersın okumaya durmak yok yola devam

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ardaguley
    Ardaguley's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

Cin olmadan Adam çarpmamak lazım, Adam hukuk hocası diyorsun, sen ne kadar araştırırsan araştır bi şekilde sıvışıp seni sınıfın ortasında rezil eder, Hani sende bi prof falan olsan neyse,, 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

hukuk hocanız bayan mı? 

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Hocam ne korkuyorsun , tbt deki arkadaşlar beni hayrete düşürdüler. Biz sınıfta tartışmaktan dersin kendisini işleyemiyoruz. Üniversitede tartışmayacaksın da nerede tartışacaksın ? İlla kendini yumurta atarak mı ifade edeceksin ?

Üniversitelerde benim tanıdığım bütün hocalar derse katılan , kendini korkmadan ifade eden yapıcı fikirleri olan öğrencileri severler. Çünkü kendileri bu özellikleri sayesinde oradalar. Ama sen kalkıp hocayı göt ederim diye uğraşırsan kendini rezil etmekten öteye geçemezsin. Ancak okul harici özel ilgi alanlarından biriyse git tartışma çıkar size katılmıyorum de , güncel örneklerle besle , sınıfta hocaya karşı güçlü bir duruş ortaya koy. Ama onun dışında dersi geçeyim kurtulayım modunda bir öğrencinin , hayatı araştırmak , öğrenmek ve öğretmekle geçmiş bir akademisyene karşı hiç şansı yok.

Tanrı hoca diye birşey yok. Üniversitede sözlü notu yok bi kere. Sen sınava çalış hakettiğini vermek zorunda . Maddi hata itirazı yaparsın , kasti şekilde notunu düşük tutuyorsa gidersin idari mahkemeye 100 tl masrafı var bağımsız bir kurula okutursun kağıdını . Ben hiç öğrenciyle kavga edip dersten bırakan hoca görmedim, adam sayfa açmadan sınava geliyor sonra , o.ç.  bilerek bıraktı diye küfrediyor hocanın arkasından. Dersine çalışan öğrenci  her türlü ders geçer üniversitede.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

Üniversite harçları yüzde 8 zamlandı haberin olsun daha en az 7 dönem ordasın ;)

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
Toplam Hit: 3621 Toplam Mesaj: 29