Hyper-V 2012 Sanal Makine Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

S.a sayın Mürid(e)ler,

aşağıdaki foto 1 deki görüntümüzde sanal makinede Checkpoints bölümünde 11/16/2017 tarihi ve hemen altında 3/26/2018 tarihleri mevcut 

bu tarihler aynı şehilde foto 2 de de göreceğiniz gibi uzun ve karışık isimlerdeki dosyalarda mevcut

ben bunları silmek istiyorum dosya boyutları buyuk oldugundan dolayı ama silmeden size danısmak istedim sorun yaşamayayım diye hyper-v tecrubem nede olsa yeni hyper-v de de aynı tarihleri görünce hyper-v den silebilirim diye düşündüm, başka bir fiziksel server yedeği alınıp sanallaştırılmış bu bilgiyide vermek isterim tabi konuda prof olanlar anlamıştır sorunun ne olduğunu şimdiden ben yazıyorum ama :)

yapmak istediğim serveri sadece foto 2 de görünen uyum_d ve uyumserver diskleri üzerinde çalıştırmak ve diğer dosyalardan kurtulmak bunu nasıl yaparım yapmam mümkünmüdür ?

şimdiden çok teşekkürler.

foto 1

foto 2

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

A.S

Güncel Checkpoint varsa sil ama yoksa silme güncel al sonra sil yada yedekle sonra sil

Checkpoint candır :)

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

hocalar acil cevap verin delete checkpoint dedim klasordende chech point dosyasını elle sildim serveri acamıyorum acil yardım lazım bana :(

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

hocalar acil cevap verin delete checkpoint dedim klasordende chech point dosyasını elle sildim serveri acamıyorum acil yardım lazım bana :(

merge bitmeden mi sildin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    BEDB1N bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

merge bitmeden mi sildin

marge bitti ve sildim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Olayı goruntu dosyalarını marge yapıp kurtardım cok sukur iyiki dosyayı silmeden yedeklemişim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

bu sanalaştırmayı sen mi  yaptın  ?  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı

bu sanalaştırmayı sen mi  yaptın  ?  

sorun çözülmedi arkadaşlar ben çözüldü dedim ama verileri kurtaramıyoruz .avhdx dosyasından nasıl veri kurtarabiliriz bilgisi olan deneyimi olan varmı acil yardım.

yok ben yapmadım malesef hocam ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

arkadaşlar bi yardım edin lütfen butun yedeklerimiz elimizde sadece tek eksiğimiz fotoda görünen uyum_d olan vhdx dosyası bi yol gösterin nasıl kurtarırız herkes mi çok yoğun normalde bu konularda birsürü fikir olurdu bi yardım edin şu avhdx içinden sadece bi dosya kurtarsak bile oda bize yetiyor.

sadece uyum_d_BB ile devam eden adı dosyadan bi veri kurtarsak 7 gb boyutunda o bile bize yetiyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

arkadaşlar bi yardım edin lütfen butun yedeklerimiz elimizde sadece tek eksiğimiz fotoda görünen uyum_d olan vhdx dosyası bi yol gösterin nasıl kurtarırız herkes mi çok yoğun normalde bu konularda birsürü fikir olurdu bi yardım edin şu avhdx içinden sadece bi dosya kurtarsak bile oda bize yetiyor.

sadece uyum_d_BB ile devam eden adı dosyadan bi veri kurtarsak 7 gb boyutunda o bile bize yetiyor.

flood yapıyorum ama mod lar konu acildir dediğim gibi .avhdx dosyası içinden 7 gb dosya kurtarabilecek babayiğit varsa gelsin yapsın kurtarsın servis formunu  TL sini yazsın alsın parasını konu acildir isteyene PM den numaramı atarım yardım bekliyorum.acilllllllll

Toplam Hit: 1183 Toplam Mesaj: 10
hyper-v makine checkpoints sanal 2012