folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder İatkos S3 Snow Leopard ( Mac OS ) Kurulum Hakkında

İatkos S3 Snow Leopard ( Mac OS ) Kurulum Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Kurmayı başardım. fakat wireless falan çalışmıyordu,usb mouse çalışmıyordu.  cpus=1 busratio=9 bunu girmeden hiçbir şekilde boot edilmiyor ne cd nede kurulu hali. ekran kartını bilmiyorum ama ses kartını tanıdı , kurulum bittikten sonra beni bir çeşit müzikle neşelendirdi. kart okuyucuyuda denemedim , şuan başka config lerde yeniden kuruyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

hazard da da aynı hatayı aldım. hdd de en başından leopard yüklü. fakat açılmıyor. ondan dolayı mı sıkıntı oluyor acaba?

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

ideneb i dene bide istersen hacit bence sen kuruluma girste bi hata yapiosun 

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abi o kadar kılkuyruk bişeyki delirtir adamı .

ben bi 50 kez kurdum herhalde.En ideal kurulumu buldum.Sonra tekrar formatladım ; aynısnı kurdum hop usbler çalışmıyor.Kextler şunlar bunlar yokk çalıştıramadım.

--

seçilim ekranı var ;ordan seçim yapacaksın . usb için vodoo var apple var mesela ; mümkün olan en az seçimi yap.Yüklediklerim ;

---

AsereBLN

GraphicsEnabler

Intel SATA/IDE

SEs ikiside

PC/2 : Voodoo ps/2

Voodoo P-state yada Vodoo power olabilir emin değilim

Pil

Etkinleştiricilerden ya ikisini birden yükledim ya hiç birini yüklemedim.Nvidia yükleyince problem yapıyordu büyük ihtimalle yüklemedim.Ama efilerden hiç biri seçili değil

Birde Türkçe seçili

edit:

bir iki yerde iatkostan uzak durun falan diyorlardı ne diye bilmiyorumda ;

http://www.appleturk.net/osx86-hackintosh/23878-osx86-kurulum-yonergesi-intel-islemcili-tum-pcler.html

şunu deneyecceğim birkaç güne kadar

Toplam Hit: 4749 Toplam Mesaj: 25