folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İbnelerin Yaptığına Bakın...

İbnelerin Yaptığına Bakın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    durum vahim!...+ underzero abartmışsın biraz.adaletli olmamıssın!..kimisi sinirine solemiş banlanmış  kimisi iş olsun diye solemiş banlanmamış...genele yaymak uygun düşmez..doğru ama bunları yapanlar kürt...
    yok böyle söyleyince kürtleri karşımıza alırmışız.söylememeliymişiz...o zaman pkk yı biz halletmeyelim!..içlerinden pkk çıkarttan kürtler halletsin;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------
    RedMILITAN bunu yazdı:
    mrphs bunu yazdı:

abü aqp %50 oy alıyo

25 terörist mecliste noluyo yaf bu ülkeye :SS

arkadasim hepsini ayni kefeye koyma. bagimsiz adaylairn hepsi dtp den degil ya.

25 kişiden sadece 23ü dtp !!!!!!!!!!!!!! 

ufuk urasi kastediyor arkadas sanirim :) 22 ye dustu sayilari :) ama ufuk urasda tartisilir bakip gorecegiz ileriki zamanlarda

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yusufyusufyusuf
    yusufyusufyusuf's avatar
    Erkek
    Luci bunu yazdı:

Apache bunu yazdı:
    En iyi kürt Ölü Kürtdür a.q Hepsinin
    ---------------------------------

1)Dtp zihniyetine sokiim!!

2)Senin bu faşist zihniyetine sokiim!!

Böyle salak ve saçma düşüncelerle donanırsanız dtp lilerden daha haklı kimse kalmaz bu dünya da bunun farkına varmak lazım.Ben sözlerime küfürlü basladım cünki böyle saçmalıklara tahammül edecek durumum yok!

Unutmayın.Eger hakikaten bu devleti ve möilleti seviyorsak onu herseyiyle sevmek ve kabul etmek zorundayız..Türk ü kürde düsüren bu emperyalist oyunlara gelmemek vatan ve milletimiz icin en hayırlısı.Allah en kısa müddette o dtp catısı altındaki MİLLETVEKİLLERİMİZE de akıl ve fikir ihsan eylesin..

aynısını ben diyecektim. ayrıca bir arkadaşında belirtmiş olduğu gibi kürtleri temsil ettiğini sanan "ahmet türk"

nasıl oluyoda böyle kıymetli bir soyisimi alan bir insan kürtlerin savunucusu oluyor.

hadi adın ahmet kürt olur o zaman dersin ki bak benim soyismim bile kürt yani sapına kadar kürdüm.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Wallahi la bu ne amq skiyim kurdleride dtp lileride
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    ufuk urasında ne pok yediği belli değil ya hadi neyse!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

iMPaLa bunu yazdı:
    durum vahim!...+ underzero abartmışsın biraz.adaletli olmamıssın!..kimisi sinirine solemiş banlanmış kimisi iş olsun diye solemiş banlanmamış...genele yaymak uygun düşmez..doğru ama bunları yapanlar kürt...
    yok böyle söyleyince kürtleri karşımıza alırmışız.söylememeliymişiz...o zaman pkk yı biz halletmeyelim!..içlerinden pkk çıkarttan kürtler halletsin;)
    aslinda birinin cikip sen pkk lilarimi koruyorsun tarzinda bir yazi bekliyordum. benim hic ozu sozu bir olan kurt arkadasim oldu birkac tane vardi onlarda yamuk yapti bana ama sence yokmudur aralarinda 1-2 tane iyi insan.
    bazen ani sinirle ne soylediginizi dusunmuyorsunuz, o kufur az da olsa vatan sevgisi olani yipratmaktan ote hicbir boka yaramayacaktir.
    senin bu soyledigin kufurun neye kime ne faydasi var ?
    kufur etmek yerine daha sofistike birseyler yapmayi denediniz mi ?

Oturup forumlara kufur yazmakla mi yetiniyorsunuz ? kac taneniz duyurabildiniz pkk nin yaptigi vahseti ?

kac taneniz bir yazi hazirlayabildi pkk nin burda asker ile degil coluk cocuk demeden Turk - kurt demeden oldurdugunu ?

hanginiz yabanci dilde dokuman yayinlayip bu konuda web sayfasi hazirlayabildi burda olanlari gercek dilde yayinlayabilmek icin ?

kufur yazmak cozum mu ? 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

HolyDemon bunu yazdı:
    Wallahi la bu ne amq skiyim kürtleride dtp lileride
    haydaaaa   yine  laf bana geliyo  beyler ne istiyonuz kürtlerden

amk  su  pkk  yok olmadıkca bize rahat yok

adamları yok edek diye ugrasıyon adamlar meclise giriyo

kapıdan kovsan bacadan giriyo  en iyisi tüm pkklıları öldürmek  (SADECE  PKK) OLANLARI  LÜTÜFENİNİZ  YAWW

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
Toplam Hit: 6947 Toplam Mesaj: 58