İçerik Oluşturma Yardım ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

reklamcı müridler ve diğer konuyla ilgili fikri olan arkadaşların ilgisine ve bilgisine 

biz Merlyn ayakkabı diye bayan ortopedik orta yaş ve üstüne hitap eden ortopedik ayakkabılar imal ediyoruz herşey yolunda ama bınunla alakalı içerik oluşturmaya ihtiyacım var facete paylaşmak maksatlı ne yapabiliriz fikri olan varsa çok sevinirim hatta çalışması olan arkadaşlar varsa onlarda gönüllenir 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Bu arada Web sitenin ismini yazmayı unutmuşum belki fikir verir www.merlynayakkabi.com

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Nostalji oldu. İlk açtiğini hatirliyorum hatta logo yapmiştim :)

Merak ediyorum. Niye orta yaş?

Bir ayakkabı alırlar. Yıllarca eskimez. Modele bakmazlar zaten. Ama gençlere yapsaniz peynir ekmek gibi gider.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Freelance olarak sosyal medya yönetimini vermeyi düşünürseniz ben ilgilenebilirim. Uygun içerik ve görsel konusunda yardımcı olabilirim. Öğrenciyim, fiyatta da çok abartmam. :)

Allah Türktür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam sosyal medya yönetimi

marka patent 

tescil 

hepsini tek yerden sağlayabilirsin , web sitesi geliştirmesi seo  e-ticaret vs . dahil eğer ilgilenirsen pm at

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

bunlarla şimdilik ilgilenen bir arkadaşım var içerikleri o ayarlıyor genelde ama farklı birşey olsun çabasındayım bulamadım açıkça normal şartlarda ben söylerim o yapar kalanını takip ederiz marka patent konusuna gelimnce onları kendim hallediyorum zaten

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Nostalji oldu. İlk açtiğini hatirliyorum hatta logo yapmiştim :)

Merak ediyorum. Niye orta yaş?

Bir ayakkabı alırlar. Yıllarca eskimez. Modele bakmazlar zaten. Ama gençlere yapsaniz peynir ekmek gibi gider.

evet doğru hatırlıyorsun futurist bacım orta yaş olayında moda olmaz her firmanın tezgahında olmazsa olmaz ayakkabılardır bunlar kolay kolay değişmez asıl peynir ekmek gibi giden ürün bunlar bizim sektörde

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Yok mu bu konuda fikri olan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı

reklamcı müridler ve diğer konuyla ilgili fikri olan arkadaşların ilgisine ve bilgisine 

biz Merlyn ayakkabı diye bayan ortopedik orta yaş ve üstüne hitap eden ortopedik ayakkabılar imal ediyoruz herşey yolunda ama bınunla alakalı içerik oluşturmaya ihtiyacım var facete paylaşmak maksatlı ne yapabiliriz fikri olan varsa çok sevinirim hatta çalışması olan arkadaşlar varsa onlarda gönüllenir 

Kampanya yap ve bas reklami. 3 yada 10 kisiye hediye ayakkabi gonder. Reklam ve urun tanitimi. Kampanya icin nasi bisi yaparom dersen de onu da ayri tartisiriz.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    EnerJiC bunu yazdı

Kampanya yap ve bas reklami. 3 yada 10 kisiye hediye ayakkabi gonder. Reklam ve urun tanitimi. Kampanya icin nasi bisi yaparom dersen de onu da ayri tartisiriz.

Dostum onu yapıyorum zaten mesela kadınlar günü dolayısıyla 10 kişiye ayakkabı hediye edeceğim bir hafta sonra 3 kişiye çanta ayakkabı kombini hediye edeceğim falan 10 hafta bu şekilde devam edecek zaten onda sıkıntı yok ama daha fazlası çarpıcı şeyler lazım

Toplam Hit: 616 Toplam Mesaj: 10
i̇çerik facebook reklam ayakkabı