folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İçinizde KARABASAN Gören Varmı

İçinizde KARABASAN Gören Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    olm yeterin ya bu karahasani ben taniyom bizim orda oturur iyi elemandir :)) aksamlari bazen dolasmaya cikar böle sagda solda uyuyanlara salca olur girtlana cöker falan:] ama karahasanla kara basan birlesince bak o zaman isler kötü voltran gibidir birlestilermi kralini tanimazlar adamin amk korlar:D

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    38 bin alem olduğu söylenir insanlar alemi hayvanlar alemi cinler alemi karabasanlar alemide vardır heralde :D
    bilimselliğe takmayın kafanısı bilime bakarsan Allahada yok diyor :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    KAYIP İLANI

Karabasan kaybolmuştur. görenler duyanlar semsiul_mariful_kubra
    ' ya haber versinler. getirene 5 milyar verilecektir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    cibrix demüş küne:
    ... denen yaratıklarda vardır.. Onlar bizim onları göremiyeceğimiz biyerden bize baktıkları için bizi görebilirler..!! burayı dabbeden mi alıntı yaptın yoksa yoqsa kuran okuyo musun..

konuyu açan denyo kardeşime de burdan sesleniyorumm... herkesingözüne battı çokk ezik bi görüntü oluşturuyosun ..mesajlarını atmadan önce bi oku sonra göndereyim mi diye düşün öle gönder..

Karabasana bilimsel açıklamalar getirildi ..ini cini karıştırmayın..!! tamamen biyolojik ve piskolojik bir kuramdır başka bi bok değildir..!! bende yaşadımm.. ama yine de ine cine bağlamadım olayı..!!

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaZ
    TaZ's avatar
    Erkek
    abi ben cidden gördüm yani işin şakası bir yana hakikaten bastı bana hatta boazımı sıktı.yani seni anlıyorum.bu olayın bilimsel boyutunu geç yarattığı psikolojik korku gerçekten çok fena.bu arada amma kafiyeli konuştum beah.bi de son olarak zumsuk ABİSİ biraz daha CİDDİYET !!!

ANLAMSIZ YOK OLUŞLARDAN SONRA BAŞLAR HAYATA TUTUNUŞLAR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    a4tech doğru söylüyo bu bir çeşit felç durumudur. R.E.M. döneminde sonraki beş dklık sürede uyanılırsa karşılaşılyordu sanırsam.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
Toplam Hit: 8732 Toplam Mesaj: 37