folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İdefix.Com'da 150 Liralık Çek 125 Lira.

İdefix.Com'da 150 Liralık Çek 125 Lira.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

İdefix.com'da hediye çekim var 150 (100+50) liralık. email ile gönderiliyor direk alışveriş yapıyorsunuz. ayrıntılar aşağıdaki linkte. 

http://www.idefix.com/hediyekarti

bendeki fiyat 125 lira. 

cepteteb

enpara 

var. 

glaurung tarafından 18/Ara/16 17:04 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

???

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

149,90 olsaymış fazla indirimli olmuş

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

Elimden gelen bu hocam, %90 indirim yaptığım konular da oldu her şeyin bir ayarı var. yani ben 450 liralık bluray disk sürücüyü buraya 150 liraya koydum üstüne de 10 tane film hediye edeyim dedim 3d bluray kimse almadı yani napalım...

yakında kitap serileri gelecek, buz ve ateşin şarkısı 7 kitap 50 lira gibi çok uygun fiyatlarla...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

Elimden gelen bu hocam, %90 indirim yaptığım konular da oldu her şeyin bir ayarı var. yani ben 450 liralık bluray disk sürücüyü buraya 150 liraya koydum üstüne de 10 tane film hediye edeyim dedim 3d bluray kimse almadı yani napalım...

yakında kitap serileri gelecek, buz ve ateşin şarkısı 7 kitap 50 lira gibi çok uygun fiyatlarla...

İndirim yapmasaymışın daha iyiymiş. Öncelikle %40' ın altında indirim yapılmayan kupon konuları forum kurallarına tam olarak aykırı olmasa bile silinebilecek olarak değerlendirilir. Ardından yükselip 450 liralık makinayı kimse almadı napalım yaklaşımıda hoş değil ihtiyaç duyan olsaydı emin ol ilk öne buraya bakardı satın almak isteyen insan ki zaten alışveriş yapmadan önce açtığı konulara bakıyor insan :) 

http://www.tahribat.com/forum/satilik-iphone-5s-32-gb-201419

Sonra bi bunu görüp usulca vazgeçiyor konu o kadar uzamasına rağmen bir cevap yazmaman, ürünün ve fiyatının arkasında durmaman ya da uygun olabilecek bir fiyat vermemen gibi gibi.

Neyse konuya dönersek fiyat yüksek. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

İndirim yapmasaymışın daha iyiymiş. Öncelikle %40' ın altında indirim yapılmayan kupon konuları forum kurallarına tam olarak aykırı olmasa bile silinebilecek olarak değerlendirilir. Ardından yükselip 450 liralık makinayı kimse almadı napalım yaklaşımıda hoş değil ihtiyaç duyan olsaydı emin ol ilk öne buraya bakardı satın almak isteyen insan ki zaten alışveriş yapmadan önce açtığı konulara bakıyor insan :) 

http://www.tahribat.com/forum/satilik-iphone-5s-32-gb-201419

Sonra bi bunu görüp usulca vazgeçiyor konu o kadar uzamasına rağmen bir cevap yazmaman, ürünün ve fiyatının arkasında durmaman ya da uygun olabilecek bir fiyat vermemen gibi gibi.

Neyse konuya dönersek fiyat yüksek. 

O konuda telefonu tigin59 isimli üyemiz aldı. hala da kullanıyor fiyat da gayet iyiydi, adam 1500 liralık iphone'nin altına 1000 liraya alırım yazmış, sen de gelip diyosun ki adama niye cevap vermiyorsun, adam ölücünün allahı beni ölmüş sayıyo zaten cevap alamaması gayet normal. Burda kaç tane hdd sattım piyasa fiyatından %10 düşüğe ihtiyacı olan alıyor, ihtiyacı olmayan da gelip konuyu baltalıyor, anlamıyorum arkadaş belki adam halihazırda alacak kafasında bir şeyler var 3-5 daha ucuza gelecek, nedir yani derdiniz? 450 liralık örnek kar peşinde koşmadığımı göstermek içindi.

Toplam Hit: 703 Toplam Mesaj: 6
i̇defix.com kitap