İdeos X5 Vs İphone 3Gs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

hocalar şimdi bende ideos x5 var ama pek memnun değilim. neden diye soracak olanlar için son güncellemesini yaptıktan sonra dokunmatiği sıkıntılı hale geldi önceki sürümnde daha iyiydi. karşı taraf sesin az gelio olm bağır diyo hersefernde vs vs.. şimdi diyorum ki bunu satıp veya takas sonucu 3gs alıyım diyorum. fikiirlerinz çok önemli benim içn yardımcı olursanız çok sevinirim.

siz olsanız ne yapardınız?

3gs alırsamda aveanın şu anda olan kampanyasından alıcam..

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

3gs 8GB fiyatı 790TL İOS f/p ile her türlü ezer.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

samsung galaxy w al. ttavsiye ederim yani. bi araştır google da  güzel telefon.

edit : şimdi bu öneriyi niye yaptın dersen bende ideos x5 almayı düşünüyordum. sonra arifin mençıstra attığı gol gibi bende bu dediğim telefonu buldum, aldım ve şimdi mutluyuz.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

expert bunu yazdı:
    -----------------------------

hocalar şimdi bende ideos x5 var ama pek memnun değilim. neden diye soracak olanlar için son güncellemesini yaptıktan sonra dokunmatiği sıkıntılı hale geldi önceki sürümnde daha iyiydi. karşı taraf sesin az gelio olm bağır diyo hersefernde vs vs.. şimdi diyorum ki bunu satıp veya takas sonucu 3gs alıyım diyorum. fikiirlerinz çok önemli benim içn yardımcı olursanız çok sevinirim.

İdeos x5 ten memnun değilsen kullanamıyorsundur kardeş kusura bakma.

Öncelikle telefona cwm yükleyip sonrasında dzo nun yaptığı aurora ics 4 romunu kur bahsettiğin sorunlar taihe karışsın.

donanım haberde konusu var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

RebelliouS_SouL bunu yazdı:

expert bunu yazdı:

İdeos x5 ten memnun değilsen kullanamıyorsundur kardeş kusura bakma.

Öncelikle telefona cwm yükleyip sonrasında dzo nun yaptığı aurora ics 4 romunu kur bahsettiğin sorunlar taihe karışsın.

donanım haberde konusu var.

Arkadaş haklı. Bende de MIUI rom'u var. Takır takır çalışıyor telefon :) Android rulz..

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

valla kullanamıyorum herhalde telefonu ya

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

expert bunu yazdı:

custom rom konusunda 10 kere yazdım. orda mıllet bas bas bagırıyor su hata oldu guncelleyınce bu hata oldu dıye ınadına guncellemenın manasını anlamıyorum. 

Hocam o surumden gerıye donup arkadasın dedıgı gıbı custom rom kur. bende terramıno 9.8 galnet var. gayet memnunum en ufak bır sorunum yok .

telefon fıyat performans olarak alınabılecek en ıyı telefondur. her turlu ozellıgı barındırıyor. ios denemek için geçmek istersen geç tabiki ama özellik olarak geçmemelisin. bende bir ara dusundum cunku 3gs ıle degıstırmeyı :) 

custom bır rom kur dene . baktın yıne olmadı degıstırırsın zaten :)

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:

expert bunu yazdı:

custom rom konusunda 10 kere yazdım. orda mıllet bas bas bagırıyor su hata oldu guncelleyınce bu hata oldu dıye ınadına guncellemenın manasını anlamıyorum. 

Hocam o surumden gerıye donup arkadasın dedıgı gıbı custom rom kur. bende terramıno 9.8 galnet var. gayet memnunum en ufak bır sorunum yok .

telefon fıyat performans olarak alınabılecek en ıyı telefondur. her turlu ozellıgı barındırıyor. ios denemek için geçmek istersen geç tabiki ama özellik olarak geçmemelisin. bende bir ara dusundum cunku 3gs ıle degıstırmeyı :) 

custom bır rom kur dene . baktın yıne olmadı degıstırırsın zaten :)

eyw kanka. ya çok yoğundum hiç vaktm yoktu ya.. bu ara bi boşluğum var iyice kurcalıcam :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Bende huawei ideos x5 var halen custom root atamadım telefon elimde öyle bekliyor . 

Biri hayrına en iyi roomu ve şu işlemci hızını 800 mhz den 1 ghz a çekmeyi anlatırsa 

direk başlıcam ama bazı sorunlar olabiliyormuş imei numarası kaybolması vs gibi 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
Toplam Hit: 1132 Toplam Mesaj: 9