IE Hatasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek
    Yeni bi modem kurdum daha dogrusu kurmaya calistim olmadi mevcut eski ethernet baglanti kablomu taktim baglanti olmasina ragmen ie sayfa görüntülemiyo ama mozilla da ayni baglanti sayfa görüntülüyo sorun ne olabilir sizce? bu ara ie7 Kullaniyorum

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek
    yokmu bilen?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Windows Genuine fln ayağı yuzunden olabılır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aynı sorun bende de wardı, firewall'dan kaynaklanıyo olabilir bendeki kaspersky'den kaynaklanıyordu biras gevşettim halloldu ama yine de bilemicem kesin olarak... firewall'a bi bak sen...

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek

hodjam genunie den orcinallikten falan alakası yok eger oyle olsaydı kurulumuda yapamazdı arkadaş =)

zaten geldi gelesi bu ie7 insanlarına başına  iş açtı a.k. vb de projeleri falan açarken sureklı ieframe falan hataları veriyo sokarım boyle ie yede 7 yede bill ede amuk :'(

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    e-toLqa bunu yazdı:
    -----------------------------

hodjam genunie den orcinallikten falan alakası yok eger oyle olsaydı kurulumuda yapamazdı arkadaş =)

zaten geldi gelesi bu ie7 insanlarına başına  iş açtı a.k. vb de projeleri falan açarken sureklı ieframe falan hataları veriyo sokarım boyle ie yede 7 yede bill ede amuk :'(

-----------------------------

Legal XP denen program eskiden çalışıyordu... O sırada kurmuş, sonra da sıçmış olamaz mı ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

Saolun arkadaslar yukarda arkadasin dedigi gibi firewall dan kaynaklaniyodu kaspersky i kapayinca düzeldi.Kapatmisken kaldirdim yerine bitdefender pro 9 kurdum.Bu arada legal xp hala calisio pazar gunu format attim onunla güncellemeleri yapdim.

Toplam Hit: 1400 Toplam Mesaj: 7