folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İhtiyaç Kredisi Hakkında

İhtiyaç Kredisi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ehuehehee
    Ehuehehee's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, 5bin Tl 12 ay vadeyle ihtiyaç kredi çekmek istiyorum ancak faizler hakkında bilgim yok. Bu koşullar altında hangi bankanın seçenekleri daha uygun? Teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

hsbc bayram kredisi veriyor sanırım %0 faizle ama 500 TL mi ne dosya masrafı var siteyi incele istersen..

http://www.hsbc.com.tr/tr/bireysel/bireysel_krediler/kampanyalar/bayram_kredisi.asp?WT.ac=HBTR_bayram_fl_09092009

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Ehuehehee bunu yazdı:
    -----------------------------

Merhaba arkadaşlar, 5bin Tl 12 ay vadeyle ihtiyaç kredi çekmek istiyorum ancak faizler hakkında bilgim yok. Bu koşullar altında hangi bankanın seçenekleri daha uygun? Teşekkürler

-----------------------------
    isbank bkn.Bayram kredisi Tam zamanı

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

kredi hesaplama, analiz karşılaştırma, güncel faizler, ödeme planı oluşturma bankalar arası karşılaştırma konusunda uzman köklü bir site :

www.finzoom.com

hesaplamaları ve güncelliği piyasayla nerdeyse birebir tutmaktadır.

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek
    edit...

çok uzakta uzak denizlerde...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Hocam sakın gidipde bankadan kredi çekme.

Akbankdan Aylık 500 Tl ödemeli çektim 22/24'sini ödedim, elimdeki nakit bitti son 2 kredi için yeniden yapılanma istedim yardımcı olmadılar.

Akbankdan yine Aylık 200 Tl ödemeli 9/12'unu ödedim, aynı sebepden yine yapılan istedim yardımcı olmadılar.

Sana tavsiyem bulunduğum şehirde eğer yapyorlarsa, muhtemelen kuyumcular yapıyordur, 1.000 Tl'ye 1.1180 tl ödüyorsun 12 ay taksitle bunları dene derim.

En azından dosya masrafı yok, sigorta masrafı yok, fon payı yok, Bankadan uzak dur, iliğimi kuruttular.

Bu seneyi atlatırsam taksitler bitiyor, gidip şubenin müdürüne ve tlf açıp genel merkeze şubenin içinde küfür edicem

Toplam Hit: 1373 Toplam Mesaj: 6