folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder İki Bilgisayar Arası Not Defterindeki Yazıyı Bile Aktaramıyorum.

İki Bilgisayar Arası Not Defterindeki Yazıyı Bile Aktaramıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Bugün saçma bir problemle karşı karşıya kaldım. Masaüstündeki bilgisayarım (xp) da internet bağlantısı olmadığı için biraderimin laptop (win 8) ile dosyaları bir şekilde elde ettikten sonra usb ile masaüstü bilgisayarıma aktarıp o şekilde çalışıyordum. Hatta babaannemin albümünü köyden getirip masaüstüne bağlı tarayıcımdan eski fotoğrafları tarattığımda laptopta açılmıştı falan bayadır bu şekilde kullanıyorum. Neyse, uzun süredir herhangi bir problem olmuyordu. Ama bu sabahtan itibaren laptoptan aktardığım jpeg, png, pdf, doc hatta txt formatındaki dosyaları açamaz oldum. Sebebini anlayabilmiş değilim. Bu ayın sonuna kadar bu şekilde devam etmem gerekiyor. Bu sorunu nasıl çözebileceğim hakkında fikri olan var mı acaba?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Xp dosyaları kullanıcı oturumu ile şifreliyor diğeride açamıyor xp deki dosyaya sağ tıkla ordan şifreleme gibi bişi olması lazım onu kaldır tamam de sonra at

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Xp dosyaları kullanıcı oturumu ile şifreliyor diğeride açamıyor xp deki dosyaya sağ tıkla ordan şifreleme gibi bişi olması lazım onu kaldır tamam de sonra at

nasıl yani?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

anlattıklarına bakarsak dosyaların hepsi de şifrelenmiş gibi. ya virüs girmiş flash a yada arkadaşın dediği gibi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Ornek dosya atarmisin. Cyripto virusu yemissin gibi duruyor 😞

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

hocam öncelikle dosyaların uzantısını bir kontrol et ve bikaç ss at ki tam anlaşılsın durum

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vay amk fabrikada gece vardiyasında printırı bozmustum :D işler birikmişti :D amk haha nasıl sövmüşlerdir içlerinden ibineler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Ben bu mevzuyu usbye format atınca çözmüştüm. Aklıma ilk gelmesi gereken şeyi en son yapınca konuyu açtığıma utanıp bakmamıştım bile. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Toplam Hit: 1257 Toplam Mesaj: 8
iki bilgisayar arası dosya aktarımı