folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İkinci El Playstation Almayı Düşünüyorum

İkinci El Playstation Almayı Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

Çok fazla oyun oynamam ama geçenlerde heves ettim crysis 2 oynamaya çalıştım bilgisayar kaldırmadı. bu sebeple ps3 almaya param olmadığı için şimdilik ikinci el ps2 almayı düşünüyoru. Ama bir ton ilan var 100 lirayada var 120 130 150 200 şimdi nelere dikkat etmek lazım gözleri değişti diyen var vs. hiç anlamam. Anlayan biri yardım edebilirmi. Yada satan biri varsa anlaşırsak alırım.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

Usta 150-200'e PS3 bulamazsın , ayrıca alıyorsan sıfır al bitane derim. Ben bir tane aldım geçen ay internetten 2 oyunla beraber , 930 liraya falan geldi.

(Sadece sıfır makine 700 lira) He nası ödücem ben garibanım falan diyosan , peşin fiyatına 12 taksit fırsatları oluyor. Gir bi takside. Ayda 80 lira ödersin ödemezsin.

Ha bir de sixaxis ile fps türü oyunlara alışana kadar imanın gevreyecek. Bilgisayar kaldırmadığı için ps3e yöneliyorsan ps3e vereceğin paraya bilgisayara adamakıllı takviye yapıp canavar gibi bilgisayar sahibi de olabilirsin

O da yok.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

KafirImam bunu yazdı:
    -----------------------------

Usta 150-200'e PS3 bulamazsın , ayrıca alıyorsan sıfır al bitane derim. Ben bir tane aldım geçen ay internetten 2 oyunla beraber , 930 liraya falan geldi.

(Sadece sıfır makine 700 lira) He nası ödücem ben garibanım falan diyosan , peşin fiyatına 12 taksit fırsatları oluyor. Gir bi takside. Ayda 80 lira ödersin ödemezsin.

Ha bir de sixaxis ile fps türü oyunlara alışana kadar imanın gevreyecek. Bilgisayar kaldırmadığı için ps3e yöneliyorsan ps3e vereceğin paraya bilgisayara adamakıllı takviye yapıp canavar gibi bilgisayar sahibi de olabilirsin

kafire katılıyorum fps oynamak cok zor  alısman zaman alabilir ps 3 vericen paraya pc toplaya bilirsin birazdaha ekleyip daha iyisini alırsın.

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

MaxeL bunu yazdı:

KafirImam bunu yazdı:

kafire katılıyorum fps oynamak cok zor  alısman zaman alabilir ps 3 vericen paraya pc toplaya bilirsin birazdaha ekleyip daha iyisini alırsın.

Nedense ben gayet kolay oynuyorum. Arkadaşlar felanda oynayamıyorda ben çok basit ve kolay bir şekilde oynayabiliyorum.

Nişanı açıp hedef almaya alışmış oluyor pc oyuncuları.

Ps3de ilk önce nişan açıp hedef alman gerekiyor.

O yüzden direk aç vur yani açmasanda olur ama düz gitsin diye. Sniperda felan mesela ben nişanı alıp L1 R1 yapıyorum MW2 de çok düz gidiyor mermi.

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Beyler adam ikinci el ps3 alıcam dememiş ikinci el ps2 alıcam demiş. Hacı bilgisayar crysis 2 oynatmıyor diye ps2 sakın alma çünkü ne yeni oyunlar var nede bu zamanda grafikleri seni tatmin eder.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Konsolu sıfır almanı öneririm. Teknosa falan filan amelelerine karşı boykot uygulayan biri olarak oralardan alışveriş yapmamanı öneririm. İstanbulda çokca konsol satıcıları var onlardan ucuza kapatırsın bir tane. Ben Istanbul'da olmamama rağmen oradan sipariş ettiriverdim ve de çok da memnunum elemanlardan Allah işlerini rast götürür inşallah.

Ayrıca ilk başlardan FPS'den tiksinebilirsin ama alıştıktan sonra cidden acayip keyifli oluyor oyunlar. :) Çünkü ezelden beri klavye ve fareyle ateş ettik dolayısıyla kontroller garip gelir başlarda. Yani bende öyleydi sende de eminim öyle olur.

Ayrıca FPS oyunlarının krallarını PS3'de göreceksin. Bkz: Killzone 3, Resistance 3.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

hocam ps3 almak istemiyorum.Ona vereceğim parayla bilgisayarımı satar yenisini alırım.

Bana ps2 de yeter diye düşünüyorum.Gerçi bir kere ps salonunda araba yarışı oynamıştım çok boktan gelmiştiya nese :D işte diyorum bir tane ps2 alim.sıfırı 290 liraya hızlı alda var. 350 liraya cipli şekilde yanında 20 30 tane oyunla beraber sıfır satanlarda var. bide olayın ikinci el boyutu var. ikinci el e ne kadar güvenilir

100 e de var 120 130 150 200 e var filan. kimisinin kafası değişmiş kimisin olduğu gibi duruyor filan. misal kafası değiştiyse sorun olurmu.

şimdi birde arkdaşların mesajları üzerine şunu sormak istiyorum ps2 görüntü ve oyun oynama keyfi pc ye göre dahamı az.

misal başta çok zorlanırsın diye yazılmış. şayet öyleyse hiç almayayım zevk alıcam derken kendime eziyet etmeyeyim. Daha sonra yeni bilgisayar alırım.Öneriniz nedir.

ps3 almayı kesinlikle düşünmüyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

PS3'e vereceğin parayla şu ancak dandik bi netbook alırsın hocam. :) Evde plazman varsa en iyi tercih PS3'tür. Yani alacaksan 3 al derim ben. Odur 4 çıkcak sen 2 alayım diyorsun, çip filan diyorsun. SD hafıza kartı da al bari ki almak zorundasın. 10 sene evvelin modası. :)

Ama almayı düşünmüyormuşsun o hâlde sana yeni bir pc öneririm çünkü ps2'de kontroller eziyetine katlanmana gönlüm razı gelmez. Neden şimdiki zamana göre kötü grafiklerle kendine eziyet edesin ki?

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

hocam herkeze tşk. anladımki ps olayı bizi aşıyor ps2 yi önermiyorsunuz bide bu zamana kadar ps deneyimim yok bilgisayardaki gibi olmayacak alışana kadar bir ton iş. kendi leptopumu satarım üzerine ekler canavar gibi bir leptop alırım. çatır çatır oynarım hacı. gereksiz action yapmayayım.

tşk ler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

NuLL29 bunu yazdı:

hocam herkeze tşk. anladımki ps olayı bizi aşıyor ps2 yi önermiyorsunuz bide bu zamana kadar ps deneyimim yok bilgisayardaki gibi olmayacak alışana kadar bir ton iş. kendi leptopumu satarım üzerine ekler canavar gibi bir leptop alırım. çatır çatır oynarım hacı. gereksiz action yapmayayım.

tşk ler.

Eğer taşıma zorunluluğun yoksa Masaüstü al diyip kaçayım :)

Taşıman illa gerekiyosa biraz ilerde bi netbook alırsın. Laptop olup oyunlarda sıkıntı yaşayan çok fazla arkadaşım var. Ya ısınır, ya kapanır.

Hem bi garip geliyo bana öyle bi alette oyun oynamak. Uzun süreli gidecegim yerlere, doldurup cuvala götürüyorum masaustunu. Kafa rahat güzel güzel oyunumu oynuyorm :)

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

elimde 10-15 tane ps 2 var 150 tl den satıyorum . Harddiskliler ciddi alıcıysan goruselım

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 1079 Toplam Mesaj: 11