İkinciyeni.Com Araba Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Sistemi birkaç haftadır inceliyorum güvenilirlilği ne durumda burdan araba alıp memnun olan varmı çoğu zaman saibinden fiyatları ile aşağı yukarı aynı oluyor ama bazen denk getirirsen 3 4 bin piyasadan aşağıya alabilirsunuz. 1200 TL ücret alıyorlar sanırım en baştaki provizyon onlara kalıyor.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

aldım 1 kere çevremden de alan oldu depoyu aldoktan sonra full luyorlar ama araç dizwl otomatik se alır almaz sanayiye götür tekrar kontrol et

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

site bakımda görünüyor. olayı nedir?

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

geri sayimin sonlarina dogru arac ucuza gittigi anda kendileri devreye girip aliyor veya fiyat artiryordular eskiden simdi durum nedir bilmiyorum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Araç almak isteyen varsa aracımı satıyorum. Profilden konuya ulaşabilirsiniz müritcanlar

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

anadolu grubuna ait bir site, garenta isimli rentacardan çıkan ve başka kaynaklardan gelen araçları satıyorlar, arabaların tamamına yakın kısımı iyi durumda oluyor, bahsi geçenden daha fazla avantajlı almak mümkün olabiliyor, siteyi devamlı takip etmek lazım

:) mutluyum, huzurluyum
Toplam Hit: 828 Toplam Mesaj: 6
ikinciyeni