İleri Seviye İngilizce Öğrenmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Hocalar şimdi ingilizce biliyorum günlük konuşmada falan hiçbir sıkıntım yok ama akademik makalelerde çeviride sıkıntı yaşıyorum, grammar biraz zayıf kalıyor.Nette bulabileceğim eğitim video pdf vs. önerebileceğiniz birşey var mı ? 

Çeviri yaptığım makaleler genelde klinik araştırma kimyasal prosesler.

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

mesleki ingilizce öğrenmen gerekebilir hocam.. üniversitede öyle bir dersimiz vardı, bir yayınevinin mesleklere göre kitapları vardı.. Infotech yayınlarınındı sanırım..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

mesleki ingilizce öğrenmen gerekebilir hocam.. üniversitede öyle bir dersimiz vardı, bir yayınevinin mesleklere göre kitapları vardı.. Infotech yayınlarınındı sanırım..

Aynen hocam da kimya sektörü için var mı ki ? Mesela hukuk için var diye biliyorum 

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

baktım hocam 2 tane gördüm ama ücretli onlar da.. torrente falan bakabilirsin bi ihtimal bulma şansın var.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Tabi ki var. Ben İngilzce okuyorum direk bölümü bizde mesleki ingilizce dersi var.

!!!!
Toplam Hit: 1006 Toplam Mesaj: 5
dil i̇ngilizce i̇leri seviye