folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İlginc Hediyelik Eşyaların Satılıgı Bi Site Varmı?

İlginc Hediyelik Eşyaların Satılıgı Bi Site Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

heryerde aynı tarz seylerden sıkıldım hocalar degişik birşeyler arıyorum tavsıyelerınızı beklıyorum

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

bu tarz çok fazla site var.  haliyle seri üretimdeki hiçbirşey ilginç özelliği taşımıyor artık

buldumbuldum.com a bakabilirsin

beğendiğin ürünü google da arat daha ucuzunu bulabiliyosun bazen

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

bu tarz çok fazla site var.  haliyle seri üretimdeki hiçbirşey ilginç özelliği taşımıyor artık

buldumbuldum.com a bakabilirsin

beğendiğin ürünü google da arat daha ucuzunu bulabiliyosun bazen

http://www.buldumbuldum.com/hediye/shot_glass_chess_shot_bardakli_satranc_takimi/

bu iyiymiş :)) ama stokta yok

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://hunilibakkal.com/ sitesinde ilginç desenli bardak magnet yastık falan var , hı belki hediye ilginc bi hediye değil ama üzerindeki desen yada yazılanlar ilginç olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

BuldumBuldum oldukça pahalı satışlar yapıyor. Aynı ürünü Çin'in çeşitli sitelerinden 10 kat daha ucuza alabiliyorsunuz. 

Bunlardan İstiyorum sitesi de yine değişik ürünler satan bir site. Fiyatlarını pahalı bulmuştum.

Hediye Denizi kısmen ekonomik fiyatlar sunuyor ve çeşitleri de bol.

En son Tut Yakala sitesinden bir ürün almıştım. Müşteri hizmetlerini çok beğendim. Sipariş verirken, onaylanırken, kargoya verilirken... tüm aşamalarda SMS ve mail ile bilgi veriyorlar ki oldukça disiplinli bir işleyişleri var. Hatta bir ürün orijinal mi değil mi diye çelişkiye düşüp online müşteri hizmetlerine sormuştum ve adamlar delikanlı "Çin malı" deyip uzatmamışlardı. Bu sitede tavsiye edeceğim Plastimake'dır. Stoğu bitmiş, ben de takip ediyorum. Fark şu, bu adamlar 3 aşağı 5 yukarı piyasa mallarını satmıyorlar. Sadece kendilerinde bulunacak şeyleri getiriyorlar.

Bunun dışında, Sahibinden sitesinde ilginç ürünler diye bir kategori var. Tarih sıralamasına göre dizince bireysel ürün satan satıcılar uygun fiyattan bir sürü ıvır zıvırı koymuşlar ilana. Takip edilebilir. 

Vesselam.

‎‎‎
Toplam Hit: 757 Toplam Mesaj: 7
hediyelik