folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İlhan Selçuk - Cumhuriyet

İlhan Selçuk - Cumhuriyet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    buldum..

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Potansiyel_Virus bunu yazdı:
    -----------------------------
    okumusdum bu yazısını guzel paylasım tesekkurler.nadir satılmamıs kalemleden biri benim icin.cokda zeki pratik zakeya sahip kendisi konu acılmısken burdan bi anısı yazıyım..aydın kesimin  sıkca gozaltılar yasadıgı bi zamanda selcuk yeniden iceri alınmısdır agır iskecencelere maruz kalıp ifade vermistir ancak herzaman oldugu gibi o donemde de işkence yok deniliyordu.mahkemede hakim  suclarınızı itiraf edip ifadenizi imzalamıssınız diyince selcuk evet ama lutfen gozaltı ifadem neyse aynı sekilde onu okurmusunuz der hakim ifadeyi okur selcuk birde sadece bas harflerini okuyun der ve polis baskısında gozaltında verdigi ifadenin bas harfleri okundugunda ''iskence altındayım ifademi zorla imzalıyorum'' cumlesi cıkar.agır işkencede bile akrostis yapmayı akıl etmis selcugun bu davası ilk mahkemede düser.

Ziverbey kosku adlı kitabında anlattıgı olay, devir yanlıs hatırlamıyorsam yetmisler 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    hope_siz bunu yazdı:
    okumusdum bu yazısını guzel paylasım tesekkurler.nadir satılmamıs kalemleden biri benim icin.cokda zeki pratik zakeya sahip kendisi konu acılmısken burdan bi anısı yazıyım..aydın kesimin  sıkca gozaltılar yasadıgı bi zamanda selcuk yeniden iceri alınmısdır agır iskecencelere maruz kalıp ifade vermistir ancak herzaman oldugu gibi o donemde de işkence yok deniliyordu.mahkemede hakim  suclarınızı itiraf edip ifadenizi imzalamıssınız diyince selcuk evet ama lutfen gozaltı ifadem neyse aynı sekilde onu okurmusunuz der hakim ifadeyi okur selcuk birde sadece bas harflerini okuyun der ve polis baskısında gozaltında verdigi ifadenin bas harfleri okundugunda ''iskence altındayım ifademi zorla imzalıyorum'' cumlesi cıkar.agır işkencede bile akrostis yapmayı akıl etmis selcugun bu davası ilk mahkemede düser.
    çok garip bi hikaye gerçekten.. biraz araştırdım belki daha da ilginç yönleri vardır o ifadenin ama bulamadım bi link varsa elinde verirmisin?
    ben ilhan selcuk'un ziverbey kosku kitabından okumusdum bu anıyı bu ve buna benzer ilginc anılar bulabilrisin o kitapda

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

evet bu kesinlikle doğrudur ve gözaltından çıktıktan 1 2 gün sonra hastaneye kaldırılır sağlığı bozulduğu için.

Abra Kadabra
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:

ZoRKaYa bunu yazdı:
    mont-blanc bunu yazdı:
    Birkaç cümle doğru..
    Ktılıorm...

siz kosun aqpye katılın, dur ya siz zaten katılmıssınızdır bu anlayısın turedıgı tek in orası deil mi? 

Bot olduğun şuradan bellidir ki ben senin teleffuzunla aqpli değilim, olmam da imkansızdır ve kendi bildiklerimi senin bildiklerinizle bir tutup seninle aynı düşünmek mecburiyetinde de değilim.

Usturuplu düşünen beyinlere..

yıkılma sakın !
Toplam Hit: 2103 Toplam Mesaj: 16