İlk Buluşmanızda Ne Yaparsınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanar
    sanar's avatar
    Erkek
    ona derimki senin zürriyetini:akrabu talukatını:

<-ı--ı--ı---I---ı--ı--ı-->
    -sonsuz..-2 - 1 0 1 2 3.......+sonsuz
    yukarda ki vehen şeması üzerinde artı sonsuz dan eksi sonsuza dehale harece ferce tezeker eyleyim

dehale harece ferc
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerous
    Dangerous's avatar
    Erkek
    puahahaha

anaaa şemaya bak hahaha

İmzasız kahraman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanar
    sanar's avatar
    Erkek
    fenamı müthiş bir şema derdimizi anlatmaya yeter matematiği pek sevmem

dehale harece ferc
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    hiç bir şey yapmamm çok peşinden gitmemek lazım

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    soğuk davranırım :PP

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spec
    Spec's avatar
    Erkek
    Az konuşurum.. İlgilenmiyo takılırım.. Gidersen başka da bulurum izlenimi veririm.. Hayatımda ne ilk ne sonsun polemiği çıkarırım.. Terslerim..

Yalanmı.. Kızlar geliyo bu numaralara.. Yalan dien varsa konussun. Zıt kutup olayları hojam.. Neyi seviyosa sevmiyejeksin. Neyi beğeniyosa beğenmiyejeksin... Ve asla çiçek götürmiyejeksin.. Ayrıca olaya mahalnine geç gelejeksin.. Bahanen de işim çıktı olijek.

İlk başta soğuyolar 1 ve ya en fasla 4 gün arayıp sormuyolar ondan sonra bibibipbipbip bibibip Aha.! Mesaj geliyo hatundan 2. buluşma için.

Tanrı TÜRK'ü Korusun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    sanar bunu yazdı:
    -----------------------------
    ona derimki senin zürriyetini:akrabu talukatını:

<-ı--ı--ı---I---ı--ı--ı-->
    -sonsuz..-2 - 1 0 1 2 3.......+sonsuz
    yukarda ki vehen şeması üzerinde artı sonsuz dan eksi sonsuza dehale harece ferce tezeker eyleyim
    -----------------------------

muhahuaa güzeldi olay fakat adam kendini feda etti espri için

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayertunty
    slayertunty's avatar
    Erkek
    ehuehu bu ne yaa.. ilk buluşma aslınd hep yapılır ama sizin dediğiniz ikinci buluşma be kuzucuklarım.. ilk tanışmada hadi buluşalımmı falan dersin ehuehu

bu nedir yahu.. olayı pasta börek yapmışsınız yok gün yapalım bide de para flan toplanır ehuehu

hüznün krallarına selam yollayın... SENTENCED
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaveMustaine
    DaveMustaine's avatar
    Erkek
    Şimdi öyle bir ulkede yasıyoruzkı kızlar kendılerını normalden daha DA AŞMIŞ biçimde gorduklerı ıcın her zaman kızlar on planda erkekler onun yanında oluyor.Bunun tek sebebi erkeklerın abazalıgından kaynaklanıyor.Dinimiz gereği bazı cınsel konular Ayıp olarak kabul edıldıgı ıcın abazalıktan çatlayan bir ayı, gordugu en cırkın bir kıza bile " o bebek tanısalım mı?" gibi abuk bir soru soruyor.HAAA tabi bu arada da kızın ayagında ya OX"S yada DKNY ayakkabı vardır ,birde sahte diesel pantolunu .İşte bu kız bu ayının lafını duyunca bırden kafasında cok gusel oldugu ortaya cıkıyor.İçinden dior ki bu bana nerdeyse çıkma teklıfi edicek, ben en iyi yakısıklı erkelerın oldugu yere gıdeyımde belkı onlar da öle yapar zannedıyor ve orada ŞAPA oturuyor.İşte şu an havalı kızlar bununla tanışmadı.Ben en çok kız 17 yasındaysa 5 sene verıyorum HAYATININ AŞKINI BULMAYA.

Lucretia... Like a nuclear reactor or TNT,I'm thinking about the times when you lied me...
Toplam Hit: 9271 Toplam Mesaj: 40