İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLAN WAR MI???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hates
    Hates's avatar
    Erkek
    İlk görüşte olsa olsa olan aşk olur başkada bişiolamaz zaten Aşk ve sevmek farklı şeylerdir aşk aniden olur zamanla gelşir ve büyür yani karşınızdaki kişiyi tanıdıkça ya onda soğursunuz yada ona dahaçok aşık olursunuzki bu aşk değil sevgidir umarım burası içıklayıcı olmuştur.
    Eminim vardır ilk görüşte aşk bende yaşadım sonu hüsranlamı bitti birsüre öncesinekadar öyle sanıyordum ama insan oğlu işte çiğsüt emmiş diye boşuna dememişler Hatunla Antalyada tanıştık 1 ay aşk yaşadık ama harbi aşktı sonunda ayrıldık çok daha sonra aslında neden ayrıldığımızı öğrendiğimde çok sevindim çünkü hatun zaten evliymiş bende böylece salaklık diplomamı almış oldum
    Salaklık diplomamın şerefine arkadaşlar dediğimgibi zaten ilk görüşte olan olsa olsa aşk olur sevig aşktan daha üstündür daha saftır daha sakindir katılmayanlar olabilir ama illakide bana cevap vermek zorunda değiller.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    punk_hakan
    punk_hakan's avatar
    Erkek
    yaw ben şu anda bi hatuna aşık oldum galiba. aklıma ilk gelen o oluyor ne yaparsam yapayım. eczanede çalışıyo bissürü nedenden gittim ama eczanenin sahibi de yanımızdaydı bişi diyemedim.(sarkamadım)
    bi gün minübüste gördüm.tırstı galiba benden hızlı adımlarla işyerine gitti. ben ne yapayım a dostlar. ben hiç böyle iyi aile kızlarıyla( ya da ben ööle biliyom) çıkmadım. lan fhm nin dert köşesi gibi oldu. kızlardan yardım bekliyorummm.çiçek falan mı yollasam.????

TÜRK'sen övün değilsen itaat et!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek

a

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahm3t
    ahm3t's avatar
    Erkek
    mjj_renegade
    img/forum/beer.gif'>
    aşkla alay edilmesi cok kızarım kusura bakma yanlış anlaşılma olmuş...

----------
    kötülük ve iyilik melekleri kavgasında hep beraberlik vardır. ikisinin saygı duydugu ve iki tarafada üye olmayan melek ise aşk melegidir..
    "bi kitapta okumuştum"
    ----------

.:ahm@:.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    ask zaman dinlemez,ya$ dinlemez,mekan dinlemez

ha olayi "saniyelere sigdirmaktan" bahseden bir arkadas vardi
    saniyeye sigdirilmiyor,sadece bir saniyede basliyor.yoksa ilk bakista ask oldugu gibi ilk ihanette de ask bitebilir.

ne o ciktigin insanla 3.ayinda ask mi basliyor yoksa zaten senin icinde olan ask alevleniyor mu?ikincisi daha cok oluyor.ama belki kardes gozunle baktigin komsu kizina yillar sonra da asik olabiliyorsun.

hic aklinda olmayan biriyle ruyanda ask yasiyorsun,sabah o askla kalkip duygularindaki farkliligi hissediyorsun.

ask oyle iste.ne zaman gelecegi belli olmaz.evlenirsin,esinden baska birine acmazsin kapilarini,kapinin altindaki bosluktan girer,bacadan duser.ask tehlikelidir ama dizginleri tutmak senin elindedir.
    her asik oldugun insanla iliski kurmak zorunda degilsin.her ask da yillarca surmez.her ask ayni degildir.
    ama ilk bakista da baslar,yillar sonra da baslar bu degisir.

ama ben yasadim biliyorum ilk bakista ask olur.sonu iyi de olabilir(benimki gibi) kotu de olabilir.hic devam etmeyebilir de.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    professional
    professional's avatar
    Erkek
    ne kadar aşık olursan ol her şey bir yere kadar benden tavsiye aşkı fazla takmayın

AşKsIz BiR HaYaT EtSiZ KeBaP'A BENZER
Toplam Hit: 4945 Toplam Mesaj: 27