folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ilk Kez İnternet Baglatacagim Hangi Saglayici Hangi Paket

Ilk Kez İnternet Baglatacagim Hangi Saglayici Hangi Paket

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Turknet goz kirpiyor

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

airfiber diye bir muhabbet var bilgisi olan varmi bu konuda peki nedir ne degildir gereksizmidir gereklimidir

sunyy2003 tarafından 17/Oca/17 12:09 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Turknet den aldim arkadaslar 

Bilginiz olsun 3 -4 gune bagladilar bir kac saattir kullaniyorum su an her sey guzel unsallah bozulmaz tavsiye ederim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun. İlerleyen zamanlarda Türknet ile deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

benim taahhütde ayın 30unda bitiyor hangi paketi önerirsiniz sınırsız olsun istiyorum ttnet kullanıcısıydım devammı ediyim yoksa arkadas gibi turknetmi bide nasil olucak mesela olduğum konumda fibernet yok mecbur düşük hızdan bağlanıyorum 

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cappuccino
    cappuccino's avatar
    Erkek

Turknet kullanıyorum. Memnunum. Tavsiye ederim 

demir alsam dünyadan bana karışan mı var ?
Toplam Hit: 1879 Toplam Mesaj: 17
internet servis saglayici