folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İlk Sitem İle İlgili Görüşleriniz

İlk Sitem İle İlgili Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

Merhaba,

Daha önce de web sitesinin publish sorunu ile ilgili yazmıştım. Sorun başkaymış fakat arkadaşlar da yardımcı oldular sağolsunlar.

Bir tanıdığım için internet üzerinden doğal ürünler satış sitesi yapıyorum. Yeni yayına aldık. Satış falan yok henüz.

Mvc öğrenmek için kabul etmiştim, ilk işim bu. Tecrübelerinizden yararlanarak görüşlerinizi almak isterim. 

dogadankaradeniz.com

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Ürünler menüsünden herhangi bir ürüne tıklama yaptığım zaman hata alıyorum, hakkımızdaya tıklayınca da hata veriyor.

Üst kısım fena değil ama orta kısım çok yayık olmuş, 4 tane ürünü görebilmek için mouse ile sayfayı aşağıya çekmek zorunda kalıyorum. Ayrıca bir ürünün fiyatı, ismi vb. bilgiler yanındaki ürün ile hizalı durmuyor, kimisi aşağıda kimisi yukarıda olduğu için cezbetmiyor. Üstteki sepet ikonu ile yanındaki iletişim kısmı da hizalı değil.

Satış sitesi olduğu için bu tarz şeylerin önemli etki yaratacağını düşünüyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

minimalist bir tasarim olmus ama menü biraz daha görselligi hos olabilirdi. 

ürünler icin animasyon yapmissin mouse üzerine gelince (mouse hover), ancak pek mantikli olmamis. Yani sadece yazi ve resimler kücülüyor ama baska bi sey yok? baska seyler bekliyordum ne bileyim arkaplan degismesi ya da biraz bilgi iceren metin vs. Iletism kismindaki animasyon da gereksiz olmus. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

header sıfırdan elden geçmesi lazım

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

çöp

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Daha çokişi var bence.. Geliştirilebilir ama.

@Hipokondriyak hocam adamın kalbine inecek, bu hale getirinceye kadar ne emekler vermiş, bir elde çöp diyorsun zalımmısın sen.? Bari alıştıra alıştıra söyleyiver !

Kurtismail tarafından 18/Eki/17 04:23 tarihinde düzenlenmiştir

Işık Savaşçısı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

teşekkür ederim yorumlarınız için dikkate alıcam

Toplam Hit: 968 Toplam Mesaj: 7
mvc eticaret web site