İmaj Alma Sorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Şimdi gençler  bwnim kasada 2-3 HDD var birinde W7 biirnde W10 var.. [ kör kurulu yani her birnin MBR kaydı kendi üstünde ]

W7 ye acronis[2011] kurup W10 C:\ nin imajını aldım..

merak ediyorum gerektiği zaman imajı yeniden kurduğumda MBR kaydı da kurulmuş olur mu? 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Hocam genelde aşağıdaki gibi bir şeçenek kısmı geliyor seçerseniz onu da kuruyor.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRueSC4VPNp6FSYJzIpsV7MaLIBbGSLxh3y0nBCFXAJLgruWMze

_PesimisT_ tarafından 11/Eyl/19 12:25 tarihinde düzenlenmiştir

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Eyvallah dostum..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Windows çalışıyorken alınan imajda sorun çıkma olasılığı olabilir hocam tavsiyem acronisin kurtarma yazılımı var usb ile boot et oradan al temizinden yada hirenboot usb yada dvd yap öyle yap. 

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Çalışmayan windows un imajını aldım dostum..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Dizin olarak aldıysan almamıştır, disk olarak aldıyan almıştır. Diye düşünüyorum.

Öneri:

Flash a yazılan acronis imajı indir komple diskin imajını al tertemiz at kenara.

next next next install
Toplam Hit: 939 Toplam Mesaj: 6
acronis true image acronis disk imaj imaj