İmar Affı Başvurusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    makets bunu yazdı

Evin toprak tapusu var, 5 katlı aile apartmanı. yer Bayrampaşa/İstanbul. Bu imar affına başvurmasak başımıza gelebilecek kötü senaryolar neler olur?

Şikayet edilirse yıkılır. İbnelik olsun diye şikayet olmadıkça bir sorun olmaz. 

Ülkenin % 65 70 i kaçak  sana gelene kadar 

Avantajın şu . Elektrik su doğalgaz internet bağlatabilirsin  . Rahat ça kiraya verebilirsin . 

Sana kalmış . Sokak rayiç bedeli ve evin m2 sine göre karşına çok güzel fiyat çıkacaktır Xd. 

Param çok binam yeni dersen öde gitsin .

Yoksa bulaşma kimse ellemez .

Bir artısıda bulunduğun sokak yada ada bazında kentsel dönüşüme girerse yapıcağın imar affı sayesinde kayıt altına alacağın kat kadar hak sahibi olursun. Toprak tapuya devam edersen sadece toprak hakkı sahibi olursun.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

Bir artısıda bulunduğun sokak yada ada bazında kentsel dönüşüme girerse yapıcağın imar affı sayesinde kayıt altına alacağın kat kadar hak sahibi olursun. Toprak tapuya devam edersen sadece toprak hakkı sahibi olursun.

Bina yıkılına kadar geçerli diye biliyorum imar affı. Bina yıkılıp tekrardan yapılırken bir geçerliliği yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    makets bunu yazdı

Evin toprak tapusu var, 5 katlı aile apartmanı. yer Bayrampaşa/İstanbul. Bu imar affına başvurmasak başımıza gelebilecek kötü senaryolar neler olur?

Şikayet edilirse yıkılır. İbnelik olsun diye şikayet olmadıkça bir sorun olmaz. 

Ülkenin % 65 70 i kaçak  sana gelene kadar 

Avantajın şu . Elektrik su doğalgaz internet bağlatabilirsin  . Rahat ça kiraya verebilirsin . 

Sana kalmış . Sokak rayiç bedeli ve evin m2 sine göre karşına çok güzel fiyat çıkacaktır Xd. 

Param çok binam yeni dersen öde gitsin .

Yoksa bulaşma kimse ellemez .

Aslında öyle bir madde yok :)

Gerçi madde de yokta neyse . 

Gerçek amaç kumsala 150 odalı oteli resmi hale getirmek ti . Amaçlarına uğraştılar.  

Mesela ben güzel para ödedim . Benim 2 işyeri 2 daire ve yeni sayılacak bina . Beni gömer en azından.   Dediğim gibi sana kalmış .

samaccc tarafından 15/Haz/19 18:59 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    enes bunu yazdı

Bina yıkılına kadar geçerli diye biliyorum imar affı. Bina yıkılıp tekrardan yapılırken bir geçerliliği yok.

Ada ve sokak bazında kentsele girerse diye belirttim yukarıda. Şayet kendin yıkıp yaparsan, imar durumu ne ise onu yapabilirsin. 9.50 yada 12.50 

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
Toplam Hit: 1737 Toplam Mesaj: 15
imar affı imar barışı