İmdb Top 50 Film Divx İzle

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

imdb nin top 50 sine güwenemiorum yaw 1 2 film izledim dedim bu ne 

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Açık söyleyim imdb'ye pek güven olmuyor.Özellikle yeni çıkan filmlerde.Bazı Filmler ilk çıktığında çok yüksek puanla giriyor sıralamaya.Başlakgıç 9.0 la girdi.Çok güzel film ama bu kadarını, bu kadar kısa bir zamanda hakkettiğini düşünmüyorum.Ve Benim içim eseratin bedeli kesinlikle ilk 50 içinde olamaz mesela.Ama bazı filmlerde gerçekten hakkediyor.Yüzüklerin efendisi bu sıralamada olmasaydı isyan ederdim (:

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

imdb ye güven olmaz kesinlikle bencede haklısın çok eksik var artı olmaması gereken bir ton film var hele inception onca müthiş film arasında ilk 50 de olmamalı bence ama esaretin bedeli konusunda aynı kanıda değilim yav ilk 50 ye rahatlıkla girebilecek bir film sıkı dostlar,sil baştan,Amerikan güzeli,düşüş,piyanist vs. bu filmler ilk 100 e bile giremez bence ne filmler var yav.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

başlangıç filmi sıralamayan 2. olarak girdi.Bu nasıl oldu hala anlamıyorum.İmdb puan sistemi bizim bilgidğimiz gibi değil galiba.Hani kötü film değil ama 2. girmek biraz saçma oluyor...

Toplam Hit: 9677 Toplam Mesaj: 25