Imei İhtiyacım Var.(Çözüldü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

UTHO nereden aldın hocam telefonu, yurtdışından kaçak gelme haricinde Türkiye'de satışı olan bir yer var mı? (IMEI ile uğraşmamak için)

Yurtdışından gelmeyse ne şekilde tedarik ettin ve sana ne kadara mal oldu?

hocam bir ara forumda satış işine girdim ve sonra bıraktım.

beğendiğin model olursa, seni yönlendirebilirim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

UTHO nereden aldın hocam telefonu, yurtdışından kaçak gelme haricinde Türkiye'de satışı olan bir yer var mı? (IMEI ile uğraşmamak için)

hocam 3G li imei cakip telefonda sadece 3g yi acsak calisirmi? (4/4.5g yi acmasak) ?

bende almayi dusundum bi an ama 4.5G li imei sikinti gibi

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

hocam 3G li imei cakip telefonda sadece 3g yi acsak calisirmi? (4/4.5g yi acmasak) ?

bende almayi dusundum bi an ama 4.5G li imei sikinti gibi

Bunun cevabını kimse veremiyor.

Test bölgeleri hariç, 4G erişimine daha kavusamadık.

Lakin operatör den sorgulama yapıldığında, telefonunuz 4,5G uyumlu değildir diye bilgilendirme SMS yollanıyor.

Ama aynı cihaz ile yurtdışında 4G erişime çıkılabiliyor.

Kısaca bu sorunun cevabını ancak 4G ye erişim sağladığımız zaman ulaşabiliriz. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

3G de böyle sıkıntılar yoktu, en eski takoz telefon imeisi bile oluyordu.

imei kayıtlı cihaz alacak olanlar dikkat etmeli artık. 

Az önce benim G3 (imei kayıtlı) e baktım cihaz uyumlu değil dedi. Ama şöyle bir sorun var, telefon android 4.4.2 de iken ağ modunda LTE (4G) çıkmıyor ancak 5.0 yükleyince ağ modunda LTE (4G) çıkıyordu. Android 4.4.2 ile alakalı bir sorun olamaz değil mi? Bir kaç güncellemesi çıksın 6.0 yüklemeyi düşünüyorum bakalım.

Elinde fazladan LTE (4G) uyumlu imei olan varsa ve patlamayacaksa PM lerse sevinirim.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Az önce benim G3 (imei kayıtlı) e baktım cihaz uyumlu değil dedi. Ama şöyle bir sorun var, telefon android 4.4.2 de iken ağ modunda LTE (4G) çıkmıyor ancak 5.0 yükleyince ağ modunda LTE (4G) çıkıyordu. Android 4.4.2 ile alakalı bir sorun olamaz değil mi? Bir kaç güncellemesi çıksın 6.0 yüklemeyi düşünüyorum bakalım.

Elinde fazladan LTE (4G) uyumlu imei olan varsa ve patlamayacaksa PM lerse sevinirim.

Dediğinden yok ama normal var.

istersen sendleyeyim. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Türkiye'de 4G yok telefon 4G ağ arayıp şarj harcamasın diye Türkiye romlarda LG 4G modunu gizlemişti. Geçen yaz 4G ihalesi yapıldıktan sonra güncelleme verdi Türkiye cihazlara :

En üstteki LteConfigs güncellemesini yükle gelir 4G modu hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bana da 2 adet imei lazım, yardımcı olabilecek birileri var mı ? Xiaomi mi5 32gb için.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Bana da 2 adet imei lazım, yardımcı olabilecek birileri var mı ? Xiaomi mi5 32gb için.

Özele gel hocam. Nereden aldın telefonu? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3545 Toplam Mesaj: 29
imei