IMEI Klonlanmis. [Yardım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiGHVoLTaGe
    HiGHVoLTaGe's avatar
    Erkek

kardes biri yurt dışından gelen telefona IMEI numarası atmış senin kini yazmış galiba al faturanı aldıın yere git hallederler ...

Mr_Dark bunu yazdı:
    -----------------------------
    Telin Faturası varsa değştir ama yoksa telekominikasyonu ara ankara şubesi tel sadece senin hatta çekicek elimde klon 6600 var ondan biliyorum ve sonsuza dek o şekil kalıo tabiki illegal imei kırdırmassan :)
    -----------------------------

:D:D Kırammı ben :D:D Getir Telefonu Orduya 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    11-12 gun oldu, hala daha kullaniyorum telefonu. hic bi islem de yapmadim, bakalim ne olacak sonumuz :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    NErden bakioz ya kayıtlımı deil mi die bildiğim yer kapali başka bi yer war mi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    bilmiyorum valla. telefonu da kuzenden yemistim, bunun sagi solu belli olmaz kacak felandir diye bi yere de goturmedim. hala daha calisiyor, sorun yok :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hacı hazır mevzu açılmışken bendede nokia nın şekil bi telefonu var . ben bunu nereden açtırabilirim ;

1- yasal olarak ne işlemler yaptırmam gerek ve maliyeti ;

2- illegal olarak ne yaptırmam gerek ve piyasa maliyeti ;)

eyvallah..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

ben ayni islemleri iphone da yapiyorm herhangi bi sorun yasamiyorum. ilk geldiginde banada boyle bi mesaj geldi. clone imei ile alakali ve kapandi :) sonra tekrar fake bi imei gomdum telefona. kullaniyordum sorunsuz bi sekilde bi tanidik geldi yurt disindan onu aldim pasaportuyla kaydettirdim. bu islemi yasal bi tanidikla yapacaksaniz turkcell extraya gidin pasaport ile 5 ytl karsiliginda yapiyorlar. fakat soyle bi durum var son iki yil icerisinde mobil cihaz kaydettirmemis olmali ve pasaportun uzerindeki giris muhuru 1 ay lik zamani gecmemis olmali. illegal yontemleride telefonculara sorun. iphone larda gerekli destegi weririm ben :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

123123123 deyi mantiken szaten olmaz kafadan yazıldığı belli :)

Dori gibi oldu desene :H

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

hacı walla bazen telefoncular ras gele yazıyolar oda seninkine denk gelmiş yapacan tek bir şey var koftikten bir tel bul onun imeıli kendi telefona attır.

TURKCELL
Toplam Hit: 3439 Toplam Mesaj: 19