folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Imgur, Filmot Saçmalığı

Imgur, Filmot Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

Selam müritler ve mürideler, 

Bir süredir ekşisözlükteki entrylerde filmot.com a yüklenmiş resimler görüyordum ve açamıyordum o resimleri. Açılmadığı için de site kapanmış sandım. Bir süre sonra o kadar çok gördüm ki niye herkes buraya yüklüyor gerizekalılar adam gibi kapanmayacak bi yere yükleseler ya falan derken bugün olayın aslını çözdüm. O urller aslında imgur url'siymiş ama benim browser imgur.com url lerini filmot.com url'i olarak değiştiriyormuş. url'deki filmot.com u imgur.com yapınca açılıyor resimler

Malın biri filmot.com diye bi yere imgur'un mirror'ını oluşturmuş imgur'un engelli oldudğu yerlerde kullanılsın diye. bir sürü chrome extension, user script falan yazmışlar. Şimdi de gerizekalı filmot.com açılmadığı için ortalık karışmış hep.

Eklentiyi kaldır, scripti sil diyeceksiniz ama ben hiç öyle birşey kurmadım ne öyle bi eklenti var ne bi userscript bulamıyorum neyden dolayı olduğunu? ne yapabilirim? nasıl bulabilirim, var mı bilgisi fikri olan?

edit: hosts dosyasından filmot.com u imgur iplerine yönlendirmeyi denedim. imgur serverları kabul etmedi şöyle hata veriyor.

Fastly error: unknown domain: filmot.com. Please check that this domain has been added to a service.

g2k tarafından 24/Oca/16 14:17 tarihinde düzenlenmiştir

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

picload.org kullan hocam yılların sitesi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

test

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 915 Toplam Mesaj: 3
imgur.com filmot.com