folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder İnce Usb Kablosu Nasıl Bulurum?

İnce Usb Kablosu Nasıl Bulurum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

merhaba

notebooka hackintosh kurucam ama wifi kartım hackintosh uyumlu değil, bende usb wifi karttı var onun dış plastiğini çıkardım içi incecik kaldı onu ekranın diğer tarafına yapıştırıp oraya usb kablo çekmeyi düşünüyorum

bunun için bana usb portundan çok az ya da sıfır çıkıntı yapan (yana doğru çıkıntısı olan ) usb kablo lazım. nerden bulurum? aliexpress e falan baktım bulamadım

notebookun arkasında dolaştırıp şöyle bir şekil yapayım diyorum bi de, çirkin durmasın diye

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek

Kabloları duvara bu şekilde nasıl sabitledin hocam ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

hiç bulamıyorsan ınce sarj kabloları oluyor onun ucuna converter takıp kullanabilirsin 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Kabloyu duvardan götüreceksen çirkin görüntüyü engellemek için plastik kablo kanalı kullanabilirsin

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Abi notebook diyorum ne duvari? 

USB portuna giren kisim 3/4 santim dışarı cikiyoya, amacim sadece o çıkıntıyi engellemek 

Resim bana ait değil ama sıcak silikonla yapışır heralde

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

o sekılde bulamayabılırsın ama

makaralı usb kablo yazarak bunlardan bulabılırsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam sana lazım olanlar inceden çift taraflı bantla kabloyu istediğin yerden yürütebilirsin.  sana usb dirsek ve sata kablosu gibi flat usb kablosu lazım

https://tr.aliexpress.com/item/Promotion-Black-Side-Right-Angle-USB-A-Female-To-A-Male-Adapter-Connector-Hubs/32624536439.html

https://www.amazon.com/AWINNER-Extension-Extender-Replacement-0-5M-Flat/dp/B01JSI136O/ref=sr_1_6?s=electronics&ie=UTF8&qid=1495019732&sr=1-6&keywords=Flat+USB+Extension+Cable

edit: imla

yunusdogan tarafından 17/May/17 14:22 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Usb uzatma kablosu al hocam. O eğer istediğin incelikte değilse plastik zaten başını iyice bıçakla yont eğer kablo vs açıkta kalma durumu olursa şu elektrikçilerin kullandığı çakmakla ısıtınca büzüşüp bulunduğu yere yapışan makaron dan kullanabilirsin... 

Bir de elinde varsa iso verirmisin link hocam ben de nezamandır kurayım diyordum hackintosh ...

next next next install
Toplam Hit: 1282 Toplam Mesaj: 8
usb kablo