İndirimli Ucak Bileti ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Aksaminiz hayrolsun murid(e)ler Adana dan istanbul a 2 kisilik uçuşu daha ucuza nasil getirebilirim ?

26.07.2020 tarihinde ucup sabah en gec 0.5:00 da istanbulda olcak şekilde lazım

ilk ucusum olcak dikkat etmem gereken şeyler ?

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türk Telekom mobil uygulamasında uçak bileti kampanyası vardı hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bi bak istersen.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türk Telekom mobil uygulamasında uçak bileti kampanyası vardı hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bi bak istersen.

Teşekkürler hocam bakayim bi

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

instagram ucuza.ucak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

uçuş saatinden 45 dakika öncesinde uçuşa yolcu alımı kapatılıyor haliyle 1 saat öncesinde havalimanında olman yeterli daha erken gitmene gerek yok.

uçacağın firmanın bagaj kuralları doğrultusunda bagajını hazırla örneğin örneğin 15kg alta vereceğin 8 kg yanına alacağın bagaj gibi

firmadan firmaya değişiklik gösteriyor (ilgili sitesinde senin yolcu sınıfın  ve uçuş paketine göre kg hakkın yazar)

ayrıca götüreceğin yükün fazlaysa bunu önceden tespit edip site üzerinden ya da çağrı merkezinden fazla kg için

kg satınalma yapabilirsin havalimanında sıcağı sıcağına olunca daha fazla ücret talep ediyorlar.  el bagajında 200ml yi geçmeyecek şekilde mühürle kapanan kapların içinde

olmak suretiyse sıvı taşıyabilirsin. mesela el bagajında kol çantanda vs şampuan şaşal su çakı falan olmucak orada çöpe attırıyorlar polis gözetiminde

ama bu sıvı kuralı birçok havalimanında değişiklik gösterir ben 1.5 litrelik suyu gözlerine soka soka içeri götürebilğimi biliyorum.

evden çıkarken nüfus kağıdını aldığını kesin kontrol et. başka da birşey yok iyi uçuşlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

Covid önlemleri nedeniyle kabin bagajı kuralları değişti, sadece ufak el çantası alınıyor, kalan hakkın uçak altı bagaja devroluyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    latriene bunu yazdı

Covid önlemleri nedeniyle kabin bagajı kuralları değişti, sadece ufak el çantası alınıyor, kalan hakkın uçak altı bagaja devroluyor

Binerken sirt cantami bile almadilar icinde laptop yoksa yasak diye. Bindim en az 10 15 kiside vardi hepsinde laptop var miydi emin degilim ama oyle durmuyordu.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.