folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İngilizce Çeviri Yapabilecek Müridler

İngilizce Çeviri Yapabilecek Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husein
    husein's avatar
    Erkek
    matematik ingilizce proje ödevim var.16 sayfa ama bir sayfa hariç sayfaların yarısı denklemler yazılı. bu arada ödev diferansiyel denklerle ilgili. hatta konusu "comparison theorems for the third order trinomail differential equations with delay argument" bu 16 sayfa ne kadar fiyata ve ne kadar sürede çevirebilirsiniz. bana biraz acil lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Ödevini son güne niye bırakıyorsun evladım

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husein
    husein's avatar
    Erkek
    bir arkadasa güvendim ben yaparım dedi. 1 ay kadar bekledim gecen gün zamanım yok dedi geri verdi ondan böyle oldu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

ben yardımcı olamamda kımseyı bulamaz ve ucretlı cevırmeyı dusunursen abım ucretlı olarak cevırır sanırım hocam ...

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husein
    husein's avatar
    Erkek
    piratekadir bunu yazdı:
    -----------------------------

ben yardımcı olamamda kımseyı bulamaz ve ucretlı cevırmeyı dusunursen abım ucretlı olarak cevırır sanırım hocam ...

zaten ne kadar ücrete cevirirsiniz diye sordum yani para karsılığı yaptırtacam ama bu ceviriyi herkes yapacamaz onuda belirtmek isteyeyim. ben matematik bölümü öğrencisiyim ve bu konu yüksek lisans konusu diferansiyel denklem dersini ingilizce almayan biri kolay kolay ceviremez
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

husein bunu yazdı:
    piratekadir bunu yazdı:

zaten ne kadar ücrete cevirirsiniz diye sordum yani para karsılığı yaptırtacam ama bu ceviriyi herkes yapacamaz onuda belirtmek isteyeyim. ben matematik bölümü öğrencisiyim ve bu konu yüksek lisans konusu diferansiyel denklem dersini ingilizce almayan biri kolay kolay ceviremez

sordum hocam cok zaman alır dedı tehlıkeye atmıyalım odevmıs:) kolay gelsın bulursun ınsallah bırını

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek
    pm attım
Toplam Hit: 968 Toplam Mesaj: 7