folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Ingilizce Kurs Istanbul Avrupa Yakasi

Ingilizce Kurs Istanbul Avrupa Yakasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Kursta da aynı hocalar mi ders verir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

ben 5 kur aldim hocam b1 den adv seviyesine kadar yardiricam 2400 cektiler taksitli olarak. Pesinde daha inerler die dusunuyorum. Diger butun kurslarda ayni paralari cektiler wse haric o 4 bin cekti allahsizlar :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

ben 5 kur aldim hocam b1 den adv seviyesine kadar yardiricam 2400 cektiler taksitli olarak. Pesinde daha inerler die dusunuyorum. Diger butun kurslarda ayni paralari cektiler wse haric o 4 bin cekti allahsizlar :D

Sıfırdan başlarsak konuşacak ve anlayacak seviyeye gelmek ne kadar acaba hocam ? Bu seviye olaylarından pek anlamıyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

Sıfırdan başlarsak konuşacak ve anlayacak seviyeye gelmek ne kadar acaba hocam ? Bu seviye olaylarından pek anlamıyorum.

valla senden farkim yok bende bi haberim ancak rakamlari renkleri adres falan biliyorsundur die dusunuorum o seviyelerde genelde a1 falan oluyor herhal elemantary diyorlar sanirim o seviyeye a1 dende baslarsan ortalama upper int. olman A1 A2 B1 B2 C1 tarzinda gidiyor. b1 intermediate olarak geciyor. sanirim C1 olan adamda hem konusur hemde anlar herhalde essek degilse :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Nerden aldın?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

Nerden aldın?

https://www.amerikankultur.org.tr/ şişli

Toplam Hit: 2368 Toplam Mesaj: 27
kurs