İngilizce Mülakatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Müridler günaydın bişey soracaktim, yarın Turk Telekomun ctesi de THY'nin genel kültür ve İngilizce sınavlarına gireceğim mühendis pozisyonlarında çalışmak için daha önce bu mülakatlara giren varsa nasil sorular soruyorlar yardımcı olabilir misiniz? :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Sınav dyned üzerinden mi yapılacakmış? öyleyse yorum yapabilirim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Bahsettiğin genel yetenek ve ingilizce sınavıysa ben geçen cumartesi girdim. Yine thy'nin sınavıydı. Genel yetenek kısmı online olarak yapılan genel yetenek sınavına benzer sorulardan oluşuyordu. Bi kaç arkadaşımdan ales sorularına benzediğini duydum(ben alese girmediğim için ne kadar doğrudur bilemiyorum). 40-40 toplam 80 soru vardı ve 80 dakika süre vardı. ben genel yeteneğe 1 saat harcadım. İngilizce daha kolaydı gibi geldi bana. Bu arada senin sınavın online mı yoksa İstanbul Üniversitesinde falan mı yapılacak?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Bahsettiğin genel yetenek ve ingilizce sınavıysa ben geçen cumartesi girdim. Yine thy'nin sınavıydı. Genel yetenek kısmı online olarak yapılan genel yetenek sınavına benzer sorulardan oluşuyordu. Bi kaç arkadaşımdan ales sorularına benzediğini duydum(ben alese girmediğim için ne kadar doğrudur bilemiyorum). 40-40 toplam 80 soru vardı ve 80 dakika süre vardı. ben genel yeteneğe 1 saat harcadım. İngilizce daha kolaydı gibi geldi bana. Bu arada senin sınavın online mı yoksa İstanbul Üniversitesinde falan mı yapılacak?

İstanbul üniversitesinde yapılacak ingilizcem çok iyi değil bide Kayseriden gelicem gelip gelmemeye karar veremiyorum sorular nasıldı peki zorluk seviyesi falan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

Sınav dyned üzerinden mi yapılacakmış? öyleyse yorum yapabilirim.

Yok İstanbul üniversitesinde yazılı sınav yapılacak (thy), Türk Telekom internet üzerinden yapılacak ama

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Bende giricem boşa para gidicek gibi :D Hacım sen nerden mezunsun?

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

Bende giricem boşa para gidicek gibi :D Hacım sen nerden mezunsun?

Elektrik Elektronik Mühendisiyim sen :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    rsnalp bunu yazdı
    saku bunu yazdı

İstanbul üniversitesinde yapılacak ingilizcem çok iyi değil bide Kayseriden gelicem gelip gelmemeye karar veremiyorum sorular nasıldı peki zorluk seviyesi falan

Online olarak girdiysen ona benzer sorular. Bana zor geldi çok uğraşmıştım. Ama matematikle aram 5-6 yıldır hiç yok öyle söyleyeyim. İngilizce kolay gelmişti bana diğer sınava göre. Ama tabi bu zorluk kolaylık kişiye göre değişen şeyler. Ama şunu söyleyeyim feci kalabalıktı. Ona hazırlıklı ol çok rakibin olacak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı
    rsnalp bunu yazdı
    saku bunu yazdı

Online olarak girdiysen ona benzer sorular. Bana zor geldi çok uğraşmıştım. Ama matematikle aram 5-6 yıldır hiç yok öyle söyleyeyim. İngilizce kolay gelmişti bana diğer sınava göre. Ama tabi bu zorluk kolaylık kişiye göre değişen şeyler. Ama şunu söyleyeyim feci kalabalıktı. Ona hazırlıklı ol çok rakibin olacak.

Anladım peki ilginiz için çok teşekkür ederim 😊

Toplam Hit: 976 Toplam Mesaj: 9
thy mülakat