folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder İngitereyi Aramak / Aranmak

İngitereyi Aramak / Aranmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar,

İngiltereden Apple destek hattina ulasmam gerekiyor. Oncelik ucretsiz yollarla tabiki, amerika icin bi secenek biliyorum ama ingilteresini bulamadim. 

İki imkanim var, birincisi direk onlari aramak. Telefona inecek bi uygulama olur, pcye inecek olur browser tabanli olur ingiltereyi arasin yeter

İkincisi ise online not birakip onlarin beni aramalarini saglamak. Onlar da ingiltere disini aramiyorlar. Araci zimbirtilar var, misal ben telefonuma indirip kuruyorum bana +440023235235 numarasini tahsis ediyor birisi bu numarayi aradiginda ben online olarak cevaplayabiliyor, konusabiliyorum. İngiltereden numara veren lazim. 

iPhone da Vumber diye bir uygulama var, 29 gun denrme suresince amerika ici sinirsiz arama hakki ve yukarda bahsettigim gibi bir amerika numarasi tahsis edip sinirsiz aranma hakki sunuyor.. İngilteresi lazim :)

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Skype kullanıp da avrupa yönüne sınırsız konuşması falan olan var mı? İngiltereye de sınırsız hak veriyor böylece

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mail atsan olmaz mı

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

mail atsan olmaz mı

Malesef yalnizca telefonla turkce/turkiye destekleri var

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

nonoh.net

çok uygun fiyatlara görüşebilirsin.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Birader blingham da yaşıyor kuzey de newcastle da iskoçya sınırına yakın.bulundukları bölge ingiltere nin yeni sanayi üssü diyorlar vs.biraderde iphone 4s var bende xperia s var ikimizde google plus uygulaması var bu şekilde internet üzerinden görüşüyoruz bu 1;.2. si ise google ile görüşüyoruz türkiye de ingiltere de de ücretlendirmesi aynı google vallet dan kredi kartı ile tl yüklüyon euro veya memleketinin parasını neyse.diğeride skypee uygulaması.skypee kullandım eskiden 3-4 yıl önce güzeldi pc deyken şimdi nedense hiç beğenmedim ama amerikalılar skypee yi tek geçiyorlar ben google kullanıyorum sadece internet paranı ödeyerek karşılıklı uygulama vasıtasıyla görüşüyorsun o kadar app store ve google play de uygulamalar mevcut ama eminim uygulamalar dolu ben fazla karmaşaya girmeden konuşuyorum birader bi sürü uygulama gösteriyor ki vardırda.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

superonline nın anlaşmalı olduğu ülkelerle konuşabiliyorsun. İngiltere anlaşmalı mı bilmiyorum. 100 dk sı 5 lira mı neydi.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

google ile ev telefon 3 cent mobil 14 cent dakika.

uygun geliyo bana.senin dedigin is sanki dell in bi programi vardi bi arastir hocam

cordelian tarafından 29/Oca/13 00:00 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    cordelian bunu yazdı

uygun geliyo bana.senin dedigin is sanki dell in bi programi vardi bi arastir hocam

Herkese teşekkürler arkadaşlar, google ile nasıl kredi yüklüyoruz nereden görüşüyoruz?

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    noname bunu yazdı
    cordelian bunu yazdı

Herkese teşekkürler arkadaşlar, google ile nasıl kredi yüklüyoruz nereden görüşüyoruz?

gmailin varsa gir,sol menuden alttan telefon simgesini gorceksin yada googlea sor direk iste.Kredi karti ile alip konusuyosun.TR ici bedava olmayabilir pardon.

ek:

United Kingdom - Landline
    United Kingdom - Mobile - Hutchison3G 10¢
    United Kingdom - Mobile - O2 10¢
    United Kingdom - Mobile - Orange 10¢
    United Kingdom - Mobile - Other 21¢
    United Kingdom - Mobile - Tmobile 10¢
    United Kingdom - Mobile - Vodafone 10¢
    United Kingdom - NGN - 870 18¢
    United Kingdom - NGN - Local 18¢
    United Kingdom - NGN - National 24¢
    United Kingdom - Other 17¢
    United Kingdom - Personal 24¢
    cordelian tarafından 29/Oca/13 02:50 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

sabit telefondan da konusabilirsin. bedava dakikalarını yurtdısınada kullanabilirsin

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
Toplam Hit: 983 Toplam Mesaj: 11