folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İnpos M120 Yeni Nesil Yazar Kasa Pos (Mobil) Satılık !

İnpos M120 Yeni Nesil Yazar Kasa Pos (Mobil) Satılık !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Selamlar, az çok mağaza kapanışım hakkında bilginiz vardır. 
    Az önce kullandığım pos cihazının firması ile görüştüm. Firmadan o kadar memnunum ki, genel müdürü ile aylardır sohbet ediyorum. 
    Gerek alma sürecinde, gerekte kapatma sürecinde arkadaş dost gibi olduğum biri. Çok sevdim kendisini. Neyse bana yardımcı oldu. 
    Kapanış tarihinden itibarenlik bir süreç verdi beni sorunsuz kurtarmak için. 

Yarın anlaşmalı olduğum Ziraat Bankasına giderek, kapatma adına işlemleri başlatacağım. 
    Bu işlemler sonucunda da firmayla da kapatma işlemini onaylayarak cihazı boşa düreceğim 

Cihaz'da tek eksik, temassız ödeme. Onun haricinde her halt var. 19 Adet Slip'te vereceğim.
    Bununla birlikte, genel müdür ile direk iletişim kurturtup tüm desteğini sunmasını sağlayacak.
    7/24 o kişiyle tüm yardımı ve ihtiyaçları karşılayabilir.

https://www.hepsiburada.com/inpos-m120-yeni-nesil-yazar-kasa-pos-mobil-pm-HB000007NY1Q

Ürünün tüm özelliklerini buradan bulabilirsiniz. Sıfır Fiyatı ; 1.098,33 ,
    Ben 500'TL'ye cihazı devrediyorum. Genel müdürle konuşup en uygun fiyatı bu belirledik. 300'TL cihazı alan kişi için devralma parası var bilen bilir.  Bununla beraber 800'TL'ye yazar kasa pos cihazı almış oluyorsunuz sıfır niteliğin de. 300'TL gibi bir rakam kârınız oluyor. Kutusu faturası, ruhsatı her şeyi mevcut. Neredeyse hiç kullanılmadı. ( 2 kez kart çektim başka da dokunmadım cihaza 6 aylık süreçte 3 ay kapalı kaldı )

İlgilenen olursa, hemen kapatma işlemi sonrası uzakta ise güzel kargolar gönderirim. Aynı şehirdeysek elden de veririm. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Günaydın, up olsun.

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

mürüd için upp

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek

Up

Karakterli insanların ruhu yaralarla doludur ..
Toplam Hit: 804 Toplam Mesaj: 4
yazarkasa pos