İnsan Aklı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi genelde insanların akılları tuvaletlerde daha çok çalışıyor.Bu yüzden bizde ekip olarak bir parfüm yaptık adınıda ZART ZURT koyduk.Parfümü sıkınca kendini tuvallette gibi hissediyorsun böylece daha çok aklın çalışıyor...:D

SAYGILARIMLA...

dün, bugün, iki gün önce ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    ya şaka maka gerçekten tuvalette ve gece yarısında aklıma çok ilginç ve yararlı şeyler geliyo. Bu nasıl bişedir ya :)

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nightshock
    Nightshock's avatar
    Erkek
    :) Ne kadar kaldıgınıza da baglı diilmi

Ne İmZaSı İşİm OlMaZ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    ıkınınca kafaya kan toplanıyor basınç falan oluyor ya acaba beyne oksijen gittiğinden mi oluyor nedenini çok merak ediyorum ben de:D benbuldum.com da takılıyordum bir aralar. fikirlerim üzerinde hep tuvalette düşünüyordum:D

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    arkadasın birisi gece yarısı bir çok fikir geliyor aklıma demiş peki... ben soruyorum sabah kalktığında kaç tanesini yapıyorsun? benim bildiğim karadıyla aksam olunca mantık kalkar bunu untma (:

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

PIROMANTANRI nın dediğine bende katılıyorum...  ne demişler insanın aklı ya kaçarken ya s.çarken..

kaçarken koşunca kan basıncı artıyo beyne giden kanda artıyo ondan çalışıyo

sıçarkende PIROMANTANRInın dediği gibi aşa basınç yapınca kan yukarı gidiyo kokuyla bi alakası yok yani :D

Toplam Hit: 1008 Toplam Mesaj: 6