folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnsan Ne Zaman Hacker Ünvanına Sahip Olur?

İnsan Ne Zaman Hacker Ünvanına Sahip Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cilginnn
    Cilginnn's avatar
    Erkek

Arkadaslara katiliyorum. Hacker olmak kolay degil. Gercek dört dörtlük hacker Türkiyede bile yokdur diye düsünüyorum. Ben kendim Avrupada kaliyorum ve sunu görüyorum. Cogu insan kendine Türkiyede oldugu gibi Hack ünvani takmiyor, takmakda istemiyor. Ayni sekilde Lamerlik yapmayida sevmiyor. Inanin Arkadaslar ben sunu gördüm. Avrupdaki almanlarin forumlarinda falan gercek bilgi alisverisi oluyor ve millet birbirine elinden geldigi kadar yardimci olmaya calisiyor. Burda ismini vermiyorum fakat iki site arasinda tartismalar falan oluyor. Ben o tartismalarin yerini, birlik beraberlik icinde toplantilar yapilmali ,daha büyük projelere el atilmali. Sizinide bildiginiz gibi ülkemizde bilgili insanlara ihtiyacaimiz var. Ama yapamiyoruz iste. Icimizde birbirimizi cekemezlikler oluyor. Ülkemizi ve Dinimizi savunabilecek bir bilgiye sahip olmamiz gerekiyor. Bu hepimizin üzerine düsen görev.Sabirla okudugunuz icin tsk ederim.

Sizi devam okumaya davet ediyorum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hacker adam kendini belli etmez,hacker adam mutanttır,hacker adam ileri düzey zekdir,gibi laflar bana ters geliyor arkadaş...
    Hacker adam gizlidir lafıda nerden gelmiş onu açıklayım gavurun memleketinde bu suç adamlarda kimliklerini açıklamıyor:)adam 10 sene neden yesinki,bizdede tam tersi:)kanun yok bir şey yok adam kimliğini saklamıyor gerek görmüyor.

Ali oğluveli hacker gitmiş akjk.com u hacklemiş alioğluveli diye:)Yapabilecekleri bir şey yok...
    Diğer bir konu adı hacker diye gecen insanlar çok züper zeki insanlar falan değiller sadece konularında uzmanlar yani adam diyorki ben bu işi yaparım kardeşim.
    işin 2-3 piçliğini öğrenip güncel olayları tarip ettinmi yapamayacağın şey yok...

Google bir şey arıyorum karşıma öle yazılar geliyorki lan diyorum bu adam alemin a.kor ama adam bilmemne üniversitesinde öğrenim üyesi çıkıyor:)

Bakın günde 1 döküman okusanız yani kavrayarak 2 ayda Türkiyede çok az kişi arasına girersiniz yani tecrübenin yerini belki hiç bir şey tutamaz ama gerçekten bazı konularda fikir yürütebilirsiniz bir şeyi yapamasanız bile fikriniz olur...

Hacker dediğin kimdir ki yok bunun cevabı 2 msn 65 web sitesi 12 icq hackleyen hacker dır kardeşim diye bir gizli kanun olsa (buna gizli kanun denir,bkn:dillerin kabulu:p) derimki ok kardeşim sen hacker sın artık:)

Mesala lamer kavramı nedir?Adam salak saçma işler yaparda kendisine hacker derse o lamerdir.
    Milletin seneler önce bıraktığı yöntemlerle icq çalmaya çalışıyorsa lamerdir...

Amaa kafasına ters düşen bi siteyi scan edip ne biliyim bi exploit derleyebilen adam bence hackerdır...
    Hacker değil ilk önce adam olunmalıdır,klavye başında gaza gelip artist artist mesajlar atılmamalıdır...

Ututmayınızki:Her şeyin En doğrusunu En kudretlisini En Babasını Antikky Baba bilir...  

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ututmayınızki:Her şeyin En doğrusunu En kudretlisini En Babasını Antikky Baba bilir...  

ulan anti konuşmayım dedim ama bu ne oluo şimdi senin üstüne basa basa bu tip konuşanlar lamerdir dediğin şeleri sen yapıon:)

Adam salak saçma işler yaparda kendisine hacker derse o lamerdir.
    :)))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    insan lamer ruhundan kurtulduğu zaman hacker ünvanına sahip  olur...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 3968 Toplam Mesaj: 15