folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnsan Öldüktan Sonra Ne Olur !

İnsan Öldüktan Sonra Ne Olur !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

SitemMelanet bunu yazdı:
    -----------------------------
    EmiRReiS bunu yazdı:
    Bizim köyde bi deli ramço vardı. Bi kaç gün ortada  görünmemiş, sonra köy kahvesine gelmiş; "ben öldüm, dirildim", demiş.

Rivayete göre; Ramço (k.s), ölünce önce böcekler bunu yemeye başlamış, götüne kurtlar felan girmiş, tövbe estağfirullah, neyse sonra çürümeye başlamış, tabi bunları hissediyormuş, yazık günah :/

Birde dini bakımdan, bu zamanında köylülerin bahçelerinden çok elma, armut çalmış, bunlar için götüne kızgın odun sokuyorlarmış. İşlediği zinalar için çükünü yakmışlar vs, köyün kızlarına baktığı içinde gözlerini dağlamışlar :/

Sonra tövbe Allah ım, ben pişmanım, keşke yapmasaydım, inşallah bir daha ben yapmayacam demiş, ağlamış. Gözünü açtığında bakmış ki, yokustan yuvarlanmıs düşmüş bulmus kendisini :|

Ama  öldüm diyormuş, yani bunları yaşamış hocam. Bak bu bilg kuran da da yoktur, sen sen ol günah işleme :|

Tabi Kuran da her şey yüzeysel, bizim ramço yaşamış. İstersen tanıştırabilirim, köylü deli diyor ama bence o adamda bi keramet var :/

şarlatanın önde gideni.

Seni bi sikerim, şarlatanı da görürsün hokkabazıda. Götüne kodumun yavşağı, sana ne oluyor ?

Akıllı ol, önünde ye ...

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    şarlatanı sanırım konuda adı geçen ramçoya söylemiş

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:

SitemMelanet bunu yazdı:
    EmiRReiS bunu yazdı:
    Bizim köyde bi deli ramço vardı. Bi kaç gün ortada  görünmemiş, sonra köy kahvesine gelmiş; "ben öldüm, dirildim", demiş.

Rivayete göre; Ramço (k.s), ölünce önce böcekler bunu yemeye başlamış, götüne kurtlar felan girmiş, tövbe estağfirullah, neyse sonra çürümeye başlamış, tabi bunları hissediyormuş, yazık günah :/

Birde dini bakımdan, bu zamanında köylülerin bahçelerinden çok elma, armut çalmış, bunlar için götüne kızgın odun sokuyorlarmış. İşlediği zinalar için çükünü yakmışlar vs, köyün kızlarına baktığı içinde gözlerini dağlamışlar :/

Sonra tövbe Allah ım, ben pişmanım, keşke yapmasaydım, inşallah bir daha ben yapmayacam demiş, ağlamış. Gözünü açtığında bakmış ki, yokustan yuvarlanmıs düşmüş bulmus kendisini :|

Ama  öldüm diyormuş, yani bunları yaşamış hocam. Bak bu bilg kuran da da yoktur, sen sen ol günah işleme :|

Tabi Kuran da her şey yüzeysel, bizim ramço yaşamış. İstersen tanıştırabilirim, köylü deli diyor ama bence o adamda bi keramet var :/

şarlatanın önde gideni.

Seni bi sikerim, şarlatanı da görürsün hokkabazıda. Götüne kodumun yavşağı, sana ne oluyor ?

Akıllı ol, önünde ye ...

no fuck man...

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

İnanıyorsan ve gereğini yapıyorsan yarınlar güzelde inanmıyorsan yarınlar karanlık .

bio. anlamdada gübre olursun harbiden

Konumu silenlere inat kürdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Herkes Cennete gitmek ister;ama kimse ölmek istemez.!

N, 

Çok güzel laftır.Öldükten sonra ne olur çok göreceli bir şeydir bu...

Bunu sana biz anlatamayız ..Onlara sor...

Aslında ne diye o kadar soruşturuyorsunki ?Korktuğun bir şeymi var?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    Evet o ramço denilen kişiye söylemiştim de küfür kafir gitmiş arkadaş..! sayesinde saçma bi nedenle ban da yedik helal olsun!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    vardan yok olmaz yoktan var olmaz , tüm müridlerin insanın beden ve ruh diye ayrılabilir parçalardan oluştuğu konusunda hem fikir olduğunu düşünüyorum. beden doğmadan önce C & H ise yine aynı şeye dönecektir bu dönüşümün detayları nahoş olabilir ama bu oluşumun detaylarıda pek iç açıcı değildi sanki yani embriyodan bu şekle gelene kadar türlü iğrençliklere imza atmadık mı ? ruhta doğmadan önce nerdeyse muhtemelen oraya gidecektir. Belki ölümden korkuyor olabilirsin ama işkembeden de atıp milleti attıklarına inanmadıkları içinde suçlamamak lazım. iyi kötü göreceli kavramlardır bi kişide çıkıp ben kötüyüm cehenneme gidicem demez heralde

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 6265 Toplam Mesaj: 48