folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İnsan Vücudunda İşe Yaramayan Organlar Neler

İnsan Vücudunda İşe Yaramayan Organlar Neler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    otocu bunu yazdı

Erkeklerde süt kesesi var(mış biryerde okuduydum). Henüz bir işe yaramıyor. Sebebini bilmiyorum. Belki ilerde bir teknolojiyle, bayanlar için çözüm olacak birşey olabilir.

Çok Enteresan gerçektende, Meme uçları konusunda, benim bebek bir ara emmeye çalışıyordu içinde süt olmadığına ikna edememiştim. :) Bayaa bi ağlamıştı Annesi gelene kadar.. Erkeklerde ne arar meme ucu anlamış değilim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

dalak diyip geçmeyecekmişiz araştırdım kalp ile ilgiliymiş. Bilmem ne savaşında dalaklarına bişey olan askerlerin ölümü genelde kalpten oluyormuş.Kalp krizinden sonra hücre onarımına yarıyormuş.Midenin yanında bi yerdeymiş lan. Oha.Küçük dil ise yemeklerin buruna gitmemesini sağlıyormuş.Sivilce derideki pisliklerin dışa vurumuymuş. Vay amına koyim işe yaramaz dediklerimi araştırdım hepsi lazımmış.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    otocu bunu yazdı

Erkeklerde süt kesesi var(mış biryerde okuduydum). Henüz bir işe yaramıyor. Sebebini bilmiyorum. Belki ilerde bir teknolojiyle, bayanlar için çözüm olacak birşey olabilir.

Çok Enteresan gerçektende, Meme uçları konusunda, benim bebek bir ara emmeye çalışıyordu içinde süt olmadığına ikna edememiştim. :) Bayaa bi ağlamıştı Annesi gelene kadar.. Erkeklerde ne arar meme ucu anlamış değilim.

Vallaha hocam, misafirliğe gitmiştik. Bebeği kucağıma aldım. annesi sandı herhalde, elini hop içime daldırdı... Çocuk çektriyiorde çektiriyor emcem diye. :D Belki, kanser olan göğüsü kesiyorlar ya... ilerde bi zamanda, erkeklerle kadınlara takılabilir. Belki, tabi bu bir düşünce. Başka ne olabilirki erkeklerde meme ucu, süt kesesi.

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    otocu bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    otocu bunu yazdı

Vallaha hocam, misafirliğe gitmiştik. Bebeği kucağıma aldım. annesi sandı herhalde, elini hop içime daldırdı... Çocuk çektriyiorde çektiriyor emcem diye. :D Belki, kanser olan göğüsü kesiyorlar ya... ilerde bi zamanda, erkeklerle kadınlara takılabilir. Belki, tabi bu bir düşünce. Başka ne olabilirki erkeklerde meme ucu, süt kesesi.

Valla hocam sen çok derin düşünüyon.. Olabilitesi mümkün şeyler ama.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

20 diş. hiç bişeye yaramıyor.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egitek87
    egitek87's avatar
    Erkek

Bence Vücutta işe yaramayan organ var demek için hala erken.Çünkü bilim bize daha herşeyin cevabını verecek kadar gelişmedi.hala cevapsız sorular var.Bu demek değilki vücutta işe yaramayan organ var.Söz konuşu insan biyolojisi ise hele!! İşe yarıyordur ancak biz ne işe yaradışını daha bulamamışızdır.Bence gereksiz hiç bir organ yoktur.

Eleştridiğin birşeyi yapma! Yapıyorsan eleştirme...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

çük amk , 10 sn'lik zevk için sürüyle dert açıyor başına :D

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
Toplam Hit: 17673 Toplam Mesaj: 158