folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İnsanlar Neden Tayyip‘E Oy Verir/Severler (Kendi Tespitlerim)

İnsanlar Neden Tayyip‘E Oy Verir/Severler (Kendi Tespitlerim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek

http://sozcu.com.tr/2014/genel/erdogan-vanda-konusuyor-476947/

hele sunu bi dinleyin :D :D

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Şuan ki ses tonu çok seksi oy verme sebebi <3

kjhgashgajhgdsg

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

kadim doğrular vardır..

millet toplumun zihni aklı, fikri   nasılsa  başındakilerde aynı düsturu takınır bukadar basit aslında...toplum önce kendini düzeltmelidir.osmanlı böyle  kadim doğrularla yaşadı. ama millet olarak buna yanaşmıyoruz.. başımızdakini düzeltme belası bize tatlı bir heyecan gibi geliyor ordaki namussuzları görünce bizlerde  biraz daha namuz zaafiyeti içine giriyoruz ama kör tuttuğunu yaparmış  diye bir söz var..

Adaleti kaybettik.Rabbimizi zaten hiç bulamadık. kimin başa geçtiğinin hiç bir önemi yok çünkü türkiye cumhuriyeti daha yükseliş dönemi diye bir tasviri almamışken çöküş dönemine girmiştir  ve bu çok öncedir.

evet ben deliyim.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    hocam de hic akpye oy vermedim. bu secimde verecektim ama oy kullanamicam o yuzden veremiyorum. imkanim olsa verirdim ama.
    yazinin basinda su anki chp iktidari degil onlari yapan ama simdiki yapmis gibi yukleniyor demissin. peki o halde simdiki chp yonetimi neden kendi yapmis gibi iyi olan seyleri ustleniyor ki ?
    tespitlerinde dogru ve yanlislar var bana gore. herhalukarda saygi duyarim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek

chpye oy vermek istemeyen oylar dağılmasın diye akpye veriyor.Akpye oy vermek istemeyenler oylar dağılmasın diye oylar chpye gidiyor Bakınız örneğin chp izmir köy gibi ama yine chpye gidecek oylar belki bu yolsuzluklar çıkmasaydı bir ihtimal akp alırdı çünkü şehirdeki insanlar chpden bezdi.Geçen sene yağmur suyundan yollar taşti diye geçen yaz altyapı çalışması yapcam diye yolları delik deşik etti  trafiği felç etti millet işine gücüne gecikti.Ama yine sonuç aynı oldu yollar yine taştı yine chp cebini doldurdu.Konak belediye başkanı hakan tartan bu sene dspten katılıyor.Buca belediye başkanı ercan tatı seçime katılmıyor bunlar hep chpnin önceden gelen adayları idi..2 UCU BOKLU DEĞNEK.Ülkeyi bu hale getiren zihniyet utansın umarım biri gelir ve bizi kurtarır.

Busiest men find the most time....
Toplam Hit: 9284 Toplam Mesaj: 66