İnstagram İçin Telefon Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Iphone x fiyat perf canavari

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Instgram icin kesinlikle Iphone derim. Iphone 6 kullaniyordum, iphonu babama verip kendime asus zenfone 5 almistim guzel cihaz ama androidin instgram versiyonlari hep sorunlu video fotograf filan. Kendime en son 12pro aldim kesinlikle iphone derim. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

S20 alma ne alırsan al 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

iphone 7 plus 256 kullanıyorum gayet başarılı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

iPhone.

Instagram'ın Android versiyonu yıllardır düzgün değil. Fotoğraf ve video çekiyorsun telefonun kamerası aslında cam gibi çekiyor ama Instagram'a atınca tost makinesiyle çekilmiş gibi oluyor.

Evet, onun için şu an 6'yı kullanıyoruz ama yine de yeterli değil. Üst modellerden ne önerirsin hocam?

11.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1403 Toplam Mesaj: 16
öneri