İnstagram Logo Tasarımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba , eşim hobi olarak bir instagram sayfası açmaya karar verdi. Oğlan için aldığımız yerli yabancı kitapları tanıtım tarzı bir sayfa. Bu sayfa için kullanabileceğimiz kitap ve çocuk ana temalı mümkünse canlı renklerde bir logo yaptırmak istyorum. 200-250 tl gibi bir bütçeniz var. https://instagram.com/bookandchild?utm_medium=copy_link .

birde sayfada paylaşım yaparken bu resimleri hangi programla ediyleyebiliriz acaba, logoyu postların kenar köşesine yerleştirmek istiyoruz. En pratik hangi edit programını kullanabiliriz. Teşekkürler şimdiden.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Canva üzerinden logo ve diğer ihtiyaçlarını çözebilirsin. 

Biraz kurcalamanı tavsiye ederim.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

şimdilik böyle bişi yaptımda gece musait olunca bakarım acil değilse basit oldu farkındayım ama :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Tatildeyim 1 eylülde döneceğim eğer o zamana kadar yapılmazsa ben yaparım

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Bi ara logo tasarlarken

Yapılacak konu ve tasarımla ilgili önceden yapılmış logolara bakar bir çoğunu harmanlayıp kendi tasarımımı çıkarırdım. 

Fikir olsun diye sana da atayım. Belki sizin de hoşunuza giden birşeyler olur, logoyu yapcak arkadaşa tarif edersiniz gösterirsiniz 

https://www.google.com.tr/search?q=book+kids+logo&tbm=isch&ved=2ahUKEwiIt7H0objyAhUngc4BHT72C7kQ2-cCegQIABAC&oq=book+kids+logo&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzIECAAQEzIICAAQBRAeEBMyCAgAEAUQHhATMggIABAIEB4QEzIICAAQCBAeEBM6BggAEAgQHjoGCAAQBxAeOggIABAHEAUQHjoICAAQCBAHEB5Q6sICWJ7HAmCKywJoAHAAeACAAe0BiAHJBpIBBTAuMy4ymAEAoAEBwAEB&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=WMcbYYirN6eCur4PvuyvyAs&bih=553&biw=375&client=safari&prmd=isnv&hl=tr-tr

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

Canva üzerinden logo ve diğer ihtiyaçlarını çözebilirsin. 

Biraz kurcalamanı tavsiye ederim.

Teşekkürler hocam , resim editleme için deniyebilirim👍

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

şimdilik böyle bişi yaptımda gece musait olunca bakarım acil değilse basit oldu farkındayım ama :)

Dostum çok acil değil ama geliştirebilirsek daha iyi olabilir. Yazı olan kısım biraz eğreti durmuş gibi.

Toplam Hit: 1308 Toplam Mesaj: 7
#logo #book