folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Otomatik Yükleme (İstek)

İnstagram Otomatik Yükleme (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Belirlediğimiz fotoğrafları belli zaman aralıklarıyla instagramdan paylaşan bi uygulama var mı bildiğiniz?

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Bende çok aradım epey program denedim ancak direkt paylaşan bir uygulama yok. Sadece atacağın fotoları ve metni giriyorsun ayarladığın saatte sana hatırlatma yapıp girdiğin içeriği instagramı açıp oraya kopyalıyor metinide panoya kopyalıyor ancak yine senin paylaşman gerekiyor. Otomatik senin yerine paylaşım yapan bi şey henüz bulamadım ben.

Facebook grubunda benimle beraber başka bir müritte sormuştu ancak sonuç çıkmadı.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Api ile eskiden yapılıyordu sanırım.Ama yeni gelen güncelleme ile o da tarih oldu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Elle paylaşmaya devam o halde yapcak bişey yok.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Ben birkaç ay önce yapmıştım ama suan çalışmıyor, instagram yapıyı degistirdi. Veritabanina aciklama, etiket ve fotograf yolunu kaydediyordum, zamani gelince yukluyordu. Ayrıca api de yukleme olayi hiç olmadı şu zamana kadar, yani api ile değil  user pass ile yapiliyordu fotograf yukleme.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Hacı apiyle diğerinin farkını bilmiyorum ama farketmez user pass ile çalışsada olur yeterki temiz ve çalışan bişey olsun.

Bu instagram çok cins zaten hacı follow limitlerini falanda açıklamıyo elle yapınca bota düşüyosun devamlı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

hadi yine iyisiniz 

localhost.gramblr.com:4343

Mevzu derin | Papikolas Planet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

hadi yine iyisiniz 

:/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

hadi yine iyisiniz 

uzun süredir kullanıyom  ilk defa  görüyom bunu :DD:  sagolasın :d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

github da böyle bişi buldum 6 gün önce update almış akşam bi test edeyim olmazsa sizde bakın derim https://github.com/Codeusa/InstagramUploader

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

github da böyle bişi buldum 6 gün önce update almış akşam bi test edeyim olmazsa sizde bakın derim https://github.com/Codeusa/InstagramUploader

Beklemedeyim hacı.

Toplam Hit: 1580 Toplam Mesaj: 11
instagram