İnstagram Patlatma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ne günlerdi be msn patlatırdık :)

Kısaca özet geçeyim, kendi adına şirket kurmaması gereken bir hanımefendi var. En yakın arkadaşının üzerine şirketi kuruyorlar. Arabalar forkliftler bilmem neler bol miktarda yatırım yapılıyor. Çark da çok güzel dönmeye başlıyor. Ama bilirsiniz ki demirin tuncu insanın puştu bol bir gezegende yaşıyoruz. Bu yanak kafalı arkadaşı bir anda arkasını dönüverip şirkete konuyor, ama işleri de yürütemiyor bok ediyor her şeyi.

Netice olarak mahkemeler falan sürüyor ve bir yandan da ne kurtarabilirse kurtarmaya çalışıyor.

Sosyal medya/istigram hesapları da bunlardan biri. 

Bu konu üzerine ücreti mukabilinde çalışan referanslı birilerine bakıyorum. Nasılını kurcalamıyorum ama biliyorum çok kafaya takanlar bir şekilde alıyor şifreleri :)

Misal https://www.instagram.com/xem7r/ şu elemanın enteresan paylaşımları oluyor dönem dönem. Ona da yazdım.

Konuyla ilgili tavsiyelerinizi beklerim. Benzer bir konu açıldığını hatırlıyorum ama bulamadım.

Sevgiler,

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Şikayet falan edilecek bir şey olursa ederiz hacı dayı. Benim hesapların şikayetlerine olumlu dönüyorlar genelde.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 738 Toplam Mesaj: 2
instagram hack patlatma