İnstagram Reklamlari Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

merhabalar

elimde iki tane bayan takipcili sayfa var.

1. hesap  1 M

2. hesap 18 k

Aktif satış sayfaları aylık ciroları yüksek.

ilk olarak sormak istedigim sayfalar satılmak istense fiyat nasıl belirleniyor?

ikinci olarak sayfalara reklam almak ıstıyorum ayda 2 tane felan. ne kadar ücret kazanabiliriz arada reklam alsam ?

Bu telefon cekılıslerı felan oluyor bilgisi olanlar aydınlatabilirmi. isteyenlere ozelden kullanıcı ısımlerı verilcek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

1M takipçi maşallah.

Cevapları blmiyorum maşallah demeye geldim. Hayrına takip önerisi diye profilimi paylaşır mısın? :D

noname tarafından 19/May/20 06:01 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

1M takipçi maşallah.

Cevapları blmiyorum maşallah demeye geldim. Hayrına takip önerisi diye profilimi paylaşır mısın? :D

reklamlar post başına olur.Yaklaşıl 100tl ila 300 tl arası çok rahat reklam yaptırabilirsin(1m sayfa)

biraz daha hayır lazımsa benimde bir sayfam var paylaşırsan süper olur

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı

merhabalar

1. hesap  1 M

2. hesap 18 k

ikinci olarak sayfalara reklam almak ıstıyorum ayda 2 tane felan. ne kadar ücret kazanabiliriz arada reklam alsam ?

Bu telefon cekılıslerı felan oluyor bilgisi olanlar aydınlatabilirmi. isteyenlere ozelden kullanıcı ısımlerı verilcek.

Aslında her türlü reklam alabilirsin profilinde yaziyormu reklam ve işbirliği için dm :) hep bunu görüyorum sende yaz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hocam hesapların isimlerini iletebilirsen hem reklam sürecinle ilgili bilgileri paylaşabilirim hem de reklam hizmeti de alabilirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Elinde basit fake hesap olan var mı ? 20-30 bişiler ateşlerim. Takiipçi sayına çok gerek yok. 3-5 takip etmek istediğim kişiler var.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Hesabını paylaşırsan ben de reklam verebilirim..

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı

merhabalar

1. hesap  1 M

2. hesap 18 k

isimleri pasla çekiliş reklam para sana gitsin 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Hocam ortalama 1M olandan 150 - 300 arasında reklam alabilirsin 18k olanın içerik aktiflikleri düşük o yüzden orada post + story 10 tl den başla 50 tl ye kadar götür çıtayı.  r10 daki instagram reklam konuları farklı fikirler de verebilir birazda stratejini sen oluşturacaksın, sayfaların çekilişlerini yapıp onlardan ürün de alabilirsin yada reklam sürümünden kazanırım dersen r10 gibi yerlere spekülatör başlıklar açarak satarsın örn: 1M takipçili hesaptan 400 tl lik post + story reklam paketi 75tl!  gibi. Wmaraci, r10 gibi yerlerdeki reklamları ve fiyatları didikle ortalama fiyatlama çıkacaktır. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

story reklamlarında kaç görüntülenme ise ona göre fiyat biçiliyor. genelde instagram sayfaları botlara izleterek sayıları arttırıp reklamverenleri dolandırıyor. furkan emirce sayfası gayet güzel yönetiyor bu işi. onları örnek alın düzgün iş yapmak isterseniz.

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 718 Toplam Mesaj: 10
instagram hesapları