folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Şifresiz Beğeni Sitesi Bilen (?)

İnstagram Şifresiz Beğeni Sitesi Bilen (?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

Sevgiler selamlar hocalarım,

daha önce şifresiz şekilde kullandığım beğeni sitesi çöp olmuş. linki yazıyordun yabancı beğeni atıyordu rastgele. şimdi çoğu scripti kullanan siteler aynı çöp, çalışmıyor hiç biri. 

bildiğiniz var mı çalışan böyle bir sistem ? yabancı derdim yok, linki koyim yapıştırayım atsın kafasına göre.  

ilginize,yardımınıza teşekkür ediyorum şimdiden. güzel günler, günaydınlar.

reklama girmesin diye site içeriği attım.   

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://gramblr.com/ 

kullan hocam fake hesaplar aç buna ekle otomatik begeniyi aç senin yerine başkalarının fotolarını begeniyor sanada coin veriyor aldıgın coinlede kendi fotolarına like atarsın ben böyle 10-20 hesap ekledim öyle like atıyom.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

kullan hocam fake hesaplar aç buna ekle otomatik begeniyi aç senin yerine başkalarının fotolarını begeniyor sanada coin veriyor aldıgın coinlede kendi fotolarına like atarsın ben böyle 10-20 hesap ekledim öyle like atıyom.

Hocam teşekkür ediyorum, hemen deniyorum kendisini.   

edit : hocam 500 - internal server hatası veriyor şuan uygulamayı pc de açınca.

nposeLx tarafından 27/Haz/18 05:51 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

vpn-proxy filan varsa kapat hocam , anlık sorun olabilir şuanda evde degilim bakamıyorum düne kadar çalışıyordu 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    nposeLx bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

vpn-proxy filan varsa kapat hocam , anlık sorun olabilir şuanda evde degilim bakamıyorum düne kadar çalışıyordu 

teşekkürler hocam, o şekilde deneyeceğim eve geçince :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam denedim çalışıyor şuanda

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

candır canandır 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

hocalarım çok teşekkür ediyorum ancak yalnızca ofis bilgisayarına sahip olduğumdan program düzgün çalışmıyor. giriş sağlayamıyorum :/ 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek

site iyiymiş 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Takipçi verenlerinden yok mu ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 2385 Toplam Mesaj: 10
instagram beğeni