folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Takipçi İşleri İnstafly Deneyen Varmı?

İnstagram Takipçi İşleri İnstafly Deneyen Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

hyatımda hiç yamadğım şekilde ilk defa 2 gündür belli aralıklarla dönem dönem sıradan millete davet isteği attıyorum .

100 kadar takipçi geldi.

Bu mantıkla bu bot işleri geyet akıllıca bence.

sorum şu instafly duydum forumda daha çok hep denk geldim. kulanan varmı?

bizim müridin ürünü kuşkusuz iyidir,

asıl merak ettiğim soru şu, instagram sınırları hakkında sürekli fakrlı değerler okuyorum. en güncel durum nedir?

yani bot sounç olarak sanırım bu kapasite sınırlarında çalaşacağından. ben 1 aylık paket alsam bot insta sınırları dahlinde 30 günde kaç kişiye davet atabilecek?

bu arada heryerde 7500 takip sınırı var diyor. mesela bu totaldemi? yoksa 7500 takip ettim sonra takipden geri çıktım tekrar 7500 taki atabiliyormuyum?

elinde güncel rakamlar olan varsa paylaşırsa sevinirim. çünkü kimi günlük 2000 demiş.

kimisi saatlik yüz demiş.

kimisi 10 dk da şu kadar demiş.

hepsini tüm sistem tek yazıda olursa bir sistem geliştirebilirim el ile.

birde aynı saat içinde hem takip hep takipten çıkma yaptığımızda riskli olurmu

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam ben 2 sene önce bu işi yapıyordum eklentiler ile... Hatta eklenti sattığım da oldu (Takip /TAkipten Çıkma / Anasayfayı beğenme vs.vs...) .

Benim zamanımda 7500 Kişiyi takip edebiliyordun.. Günde artık kaç kişi takip edebilirsen et.. Ama 5 dk da bir 60 kişi takip ediyorduk... hiçbir limit'e takılmadan.

Takip ettiğin 7500 olduğunda hepsini sıfırlasan bile bazen Takip edemezsin. bunun için Instagram mail atılması gerekiyordu .

Takip edememe sebebine gelince.. Sen mesela 1000 kişiyi takip etmiş gibi gözüküyorsun ama arka planda senin takip ettiğin fakat senin takibine cevap vermemiş kişiler yani kitli hesaplar.

Kilitli hesapları takip ettiğinde ve bu kişiler senin isteğini beklemeye aldığında 1 kişi daha az kişi takip edersin taa ki o adam senin takip isteğine cevap verene kadar.. Bunun içinde mail atmak gerekiyordu. Maksimum 2 güne limitin kalkıyordu ve tekrar aynı işlem devam..

Her neyse.

Ben 1 senede 120 Bin hesap yapmıştım sonra kapandı hesap (Hesap parodi idi)

her postum minimum 40 bin beğeni alıyordu.. 

Fakat artık işler değişti diye biliyorum.. Otomatik takip vs atınca Instagram "Sen hayırdır Bot musun la sen hele bi AB ye gönderem seni " diyor ve hesap güm. diye biliyorum..

Kolay gele :) Boş işler ama emeğine değmez :) Piyasada çakal doldu . Takipçi veya hesaplar artk para etmiyor. Benim 120k lık hesabıma 10 bin vermişlerdi . Ben kabul etmemiştim. Reklam başı 50 TL alıyordum zaten :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bekleyen kabul edilmemis istekleri gorme ve istegi geri cekme ayari var. Limitleri bilmiyorum ama bazen fazla kisi ekledin diyip 24 saat ekleme yasagi koyuyor. Begeni icinde ayni fazla begeni olunca 24 saat begeni yaptirmiyor. @tolgasen en gulcel bilgileri verecektir. Ben memnunum kullanmadigim bir suru ozelligi var. 

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

Bekleyen kabul edilmemis istekleri gorme ve istegi geri cekme ayari var. Limitleri bilmiyorum ama bazen fazla kisi ekledin diyip 24 saat ekleme yasagi koyuyor. Begeni icinde ayni fazla begeni olunca 24 saat begeni yaptirmiyor. @tolgasen en gulcel bilgileri verecektir. Ben memnunum kullanmadigim bir suru ozelligi var. 

mesela ben pc den el ile ile yaparken saydım otomatik olarak 40 dan sonra kabul etmiyor . 40 dan sonra kabul etmeidği noktadada cepten mobil uygulamadan davet atınca anlamsız şekilde çok rahat şekilde 100 küsür kişiye daha davet atabildim.

oradada durdurunca cepten uygulama olmadan hesabı açıp oradan devam edeyim dedim 100 küsürde ordan devam ettim.

hesabım kilitlendi :)

Yani işte instagramın sınırı atıyorum 2000 diye geçiyor günlük.   bu sistemde garanti olsun diye zamanlara bölüm 1800 davet atabiliyorsak günlük.

açıkçası ben şu an oranlara baktığımda 4 te biri geri dönüyor gibi. ki ben foto konusunda kendi kişisel sayfam için yapıyorum. 

sadece dişi patateslere davet atıyorum (onlar daha ilgili diye)

fotoğraflarım bokum gibi yani 4 te biri dönüyo çünkü fotolarım çok dehşet değil. aksine güzel birşeyle bence dönüş oranı daha fazla olacaktır.

birde kendi adım yazıyor . yani kimliği belirsiz hesaplar takip edilmeye bence daha uygun. benim adım ve patates kafamın bir kısmı profilde gözükmekte.

ve üstüne üstlük şu an bile 200 takipçim var ztn. 50 bin takipçiyle çıktığım yolda aldığım dönüş değil bu.

o limir olaylarını öğrenebilirsem denemeyi isterim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Hocam merhaba,

Detaylı bilgilendireyim her konuda seni;
    - Instagram'da bir kişinin maksimum takip edebileceği limit 7500'dür. Bir profil 7500'den fazla kişiyi takip edemez ve daha fazla kişi takip edebilmek için unfollow yapmalısınız. Bu 7500 kişiye, gizli profillere gönderdiğiniz ama kabul edilmemiş ve bekleyen istekler dahildir. Bu kişileri hiç bir yerde göremezsiniz, eğer kabul/red etmezse öylece bekler. 1000 kişi beklerse limitiniz 6500 kişiye iner. Fakat bu kişileri InstaFly ile görebilirsiniz.

- Birde Instagram'ın günlük limitleri var. Limitler web sitesinde çok çok düşüktür. Sürekli gönderdiğiniz 30 - 40 kişiden sonra bloke eder ve takip et butonuna basıp sayfayı yenilediğinizde isteğin gitmediğini görebilirsiniz. Fakat mobil uygulamada ve InstaFly'da çok daha yüksektir. Hesabın durumuna, aktifliğine göre günlük 1200 - 2200 kişiye istek gönderebiliyorsunuz. Bu limitlerde 24 saatlik limitlerdir. Çok hızlı gönderdiğinizde bazen spama alır hesabınızı ve 24 saat sonra açar. 24 saat hiç bir yerden istek gönderemezsiniz.

Ekstra sorularınız varsa sorabilirsiniz. Forumda 4 - 5 kişi vardı InstaFly kullanan kişi diye hatırlıyorum.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

R10'dan şu adamın programını kullanmıştım şimdi baktımda baya bi geliştirmiş bi konuş istersen.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Muritten sasma hocam sen tolga ile hallet isini. Arkadasin verdigi linke baktim instafly in catir catir yaptigi islemi guncellemeden sonra biz yapamiyoruz kimse yapamiyor demis beceremedik dememis :) murit indiri,mi iste instafly icin ben oyla yapmistim saolsun yardimci olmustu.

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Hocam merhaba,

- Instagram'da bir kişinin maksimum takip edebileceği limit 7500'dür. Bir profil 7500'den fazla kişiyi takip edemez ve daha fazla kişi takip edebilmek için unfollow yapmalısınız. Bu 7500 kişiye, gizli profillere gönderdiğiniz ama kabul edilmemiş ve bekleyen istekler dahildir. Bu kişileri hiç bir yerde göremezsiniz, eğer kabul/red etmezse öylece bekler. 1000 kişi beklerse limitiniz 6500 kişiye iner. Fakat bu kişileri InstaFly ile görebilirsiniz.

- Birde Instagram'ın günlük limitleri var. Limitler web sitesinde çok çok düşüktür. Sürekli gönderdiğiniz 30 - 40 kişiden sonra bloke eder ve takip et butonuna basıp sayfayı yenilediğinizde isteğin gitmediğini görebilirsiniz. Fakat mobil uygulamada ve InstaFly'da çok daha yüksektir. Hesabın durumuna, aktifliğine göre günlük 1200 - 2200 kişiye istek gönderebiliyorsunuz. Bu limitlerde 24 saatlik limitlerdir. Çok hızlı gönderdiğinizde bazen spama alır hesabınızı ve 24 saat sonra açar. 24 saat hiç bir yerden istek gönderemezsiniz.

Ekstra sorularınız varsa sorabilirsiniz. Forumda 4 - 5 kişi vardı InstaFly kullanan kişi diye hatırlıyorum.

Dün aldım kullanmaya başladım çok tatlı uygulamaymış :)

şimdi şunu sormak istiyorum.

işlem süresi ni belirmeyebiliyoruz lakin bu işlem süresi ne? bunu anlamadım.

hemen altında işlem süresini otomatik oalrak seç var dolayısı ile bunuda anlamadıdm.

onun altını da her takip isteği attıktan sonra 18sn bekle diyorum.

yaptığım hesaplamalarla 10dk içinde 40   1 saat içinde 160  barajına kapılmadan en sağlıklı bu şekilde ilerliyor.

tabi yukarıda verdiğim rakamlar heryerde başka başka yazıyor ben engel yemeden az ama kararlı ilerlemesi bakımından en kötü senaryo üzerinden çalıştım.

dediğim gibi bu yukarıdaki maddeleri açıklarsanız sevinirim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Hocam merhaba,

Dün aldım kullanmaya başladım çok tatlı uygulamaymış :)

şimdi şunu sormak istiyorum.

işlem süresi ni belirmeyebiliyoruz lakin bu işlem süresi ne? bunu anlamadım.

hemen altında işlem süresini otomatik oalrak seç var dolayısı ile bunuda anlamadıdm.

onun altını da her takip isteği attıktan sonra 18sn bekle diyorum.

yaptığım hesaplamalarla 10dk içinde 40   1 saat içinde 160  barajına kapılmadan en sağlıklı bu şekilde ilerliyor.

tabi yukarıda verdiğim rakamlar heryerde başka başka yazıyor ben engel yemeden az ama kararlı ilerlemesi bakımından en kötü senaryo üzerinden çalıştım.

dediğim gibi bu yukarıdaki maddeleri açıklarsanız sevinirim :)

İşlem süresi iki işlem arası bekleme süresini belirtiyor. Örneğin takipçi işlemlerinde bir kullanıcıyı takip ettikten sonra bekleme süresi. Aynı durum diğer işlemler için (beğeni, takip vs.) içinde geçerli.

Otomatik ise yazılım Instagramdan dönen cevaba göre kendisi ayarlıyor. Normalde 2 - 5 saniyede bir işlem yapıyor. Yeni başladığınızda bunu önermem, bir süre normal kullanın. Ondan sonra otomatik seçin.

Her takip isteğinde değilde, her 40 takipte 250 saniye beklemeyi seçin. İşlem süresini otomatik seçin. Bu şekilde de çok iyi kullanabilirsiniz. :)

Genelde kullanıcılar işlem süresini 5 seçiyor veya otomatik seçiyor. Her 40 işlemde 250 saniye bekleme yaptırıyor. Günde 1500 - 2000 arası takip edebiliyor. :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

Muritten sasma hocam sen tolga ile hallet isini. Arkadasin verdigi linke baktim instafly in catir catir yaptigi islemi guncellemeden sonra biz yapamiyoruz kimse yapamiyor demis beceremedik dememis :) murit indiri,mi iste instafly icin ben oyla yapmistim saolsun yardimci olmustu.

Teşekkürler hocam :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Valla tesekkur ederim.  Gayet gzel ticari veyahut para kazandigim konsept bir sayfam olmadigi icin, ticari olarak bakacak arkadaslara benim rakam vermem saglikli olmayacaktir. Fakat boklu patates hesabima gzl talep var :) tavsiye ederim. Ozellikle ticari isler icin kullanacak arkadaslara yonelik cok gzl araclari varmis

Toplam Hit: 2906 Toplam Mesaj: 11
inst