folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Instagram'da Sipariş Takibini En İyi Nasıl Yaparız? Şirket Olmadan Kapıda Ödeme Hizmeti Olur Mu?

Instagram'da Sipariş Takibini En İyi Nasıl Yaparız? Şirket Olmadan Kapıda Ödeme Hizmeti Olur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, üretimini fason olarak yaptırdığım ve güzel satış rakamı yakalayacağına inandığım bir ürünü Instagram'da bir kaç influencer ile anlaşma yaparak satışa açmayı planlıyorum. Bu konuda bir kaç sorum olacak;

İşler bu dünyada her zaman planlandığı gibi gitmeyebilir ancak bunu göze aldım :) 

1- Instagram'da DM üzerinden gelen sipariş takibini en sağlıklı nasıl yapabilirim? Kara düzen excel ile tutmak istemiyorum bir uygulama önerir misiniz ya da siz bu işi yapıyorsanız nasıl yapıyorsunuz?

2- Müşteri yönetimi yapıyor musunuz? Müşterilerinizin bilgilerini ileride olası kampanyalarda rızası ile reklam amaçlı kullanıyor musunuz?

3- Instagram'da gördüğüm kadarıyla kapıda ödeme yöntemi en popülerlerinden birisi. Herhangi bir şahıs şirketim vs. yok, ürünün satış geleceğini görmeden de bir şirket açmayı düşünmüyorum. Bu konuda kapıda ödeme hizmetini nasıl kullanabilirim?

Branimir tarafından 24/Eyl/21 17:31 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

3- ptt için söyleyim şirket olmadan kapıda ödeme yok.

ancak dükkan açmaz da evden üretip satıyorum dersen yine şirket kuruyorsun ancak adresi ev gösteriyor dükkan kirası vermiyorsun tek avantajı bu.

1500 tl her ay devlet baba senden 0 satışta yapsan bu parayı senden istiyor

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Shopier'de dükkan açıp oradan satış yapabilirsin hocam hem insanlar kredi kartı ile ödeme yapabilir sana ertesi hafta çarşamba da hesabına gelir. Müşterileri de direk linke yönlendirebilirsin...

https://www.shopier.com/sepetchic gibi...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
Toplam Hit: 565 Toplam Mesaj: 3
instagram kapıda ödeme sipariş takibi