folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Altyapı Sorunu Hk.

İnternet Altyapı Sorunu Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Kablo net'in özelliği o değil mi, sabit ip'li olması.  ^^

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Kötü oldu bu maalesef. :/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoLeRo
    BoLeRo's avatar
    Erkek

Benim de telekom taahhütüm bitti 24mb sınırsız internete 100tl diyor :(

Turknet 35mb vereceğini iddaa ediyor 76tlye en azından bir deneyeyim diyorum bakalım

kimisi sahilde uzanmanın hayalini kurar, kimisi sahilde uzanır hayal kurar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı

Arkadaşlar ben bu kablonetten bir şey anlamadım. Statik ip isteği yapmadım ancak modemi resetlememe rağmen değişmiyor ip, müşteri hizmetlerini aradım sordum, statik ip almamışsınız ancak bizim ip adresi modem resetlemeyle değişmiyor diyor. Telefonla arayıp istek yapmanız gerekiyor diyor, benim için de dinamik ip çok önemliydi.

binadaki kablonet kutusu resetlenmedikce ip adresin degismez :)

@mkyb

+1

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Müşteri hizmetleri bana, ip değişimi için bizi arıyorsunuz biz yapıyoruz demişti.

Toplam Hit: 14643 Toplam Mesaj: 56
internet altyapı problemi