folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Internet Download Manager Güncellemelerini Kapatmak

Internet Download Manager Güncellemelerini Kapatmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Internet Download Manager Güncellemelerini Kapatmak için:

C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

Dosyasını not defteri (notepad) ile açın

127.0.0.1 localhost

yazan yerin altına bunları aşağıdakileri yapıştırıp, kayıt edin :

127.0.0.1 tonec.com
    127.0.0.1 www.tonec.com
    127.0.0.1 registeridm.com
    127.0.0.1 www.registeridm.com
    127.0.0.1 secure.registeridm.com
    127.0.0.1 internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 www.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 secure.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 mirror.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 mirror2.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 mirror3.internetdownloadmanager.com

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

sadece güncelleme değil, key girerken kontrol etmesin diye de giriyoruz bunları

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaMaL
    JaMaL's avatar
    Erkek

ben burda yazanları yapıyorum ama yine fake serial uyarısı alıyorum sürekli nasıl olacak tam olarak bi anlatır mısınız?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    JaMaL bunu yazdı

ben burda yazanları yapıyorum ama yine fake serial uyarısı alıyorum sürekli nasıl olacak tam olarak bi anlatır mısınız?

- serial girmeden önce programı kapatmalısın.

- keyreset.reg dosyasını çalıştırarak sistemdeki serial'i silmelisin. (http://www.boxca.com/1muam0191ibc/KEYRESET.reg.html )

- program hala kapalı / citizen'in bahsettiği ayarı çekeceksin.

- programı aç, serial'i gir.

YekteranBaymedir tarafından 21/Kas/13 01:03 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaMaL
    JaMaL's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı
    JaMaL bunu yazdı

- keyreset.reg dosyasını çalıştırarak sistemdeki serial'i silmelisin. (http://www.boxca.com/1muam0191ibc/KEYRESET.reg.html )

ben bu linkteki http://www.tahribat.com/Forum-Internet-Download-Manager-Surekli-Guncel-Crack-Setup-Crack-Anlatim-144902/ şekilde indirip crackledim daha sonra bu ayarı yaptım fakat yinede fake serial uyarısı aldım o yüzden sordum dediğin şekilde girebileceğim lisans yok bunun üzerine bi key kontrol kapatma şekli var mıdır acaba?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    JaMaL bunu yazdı
    Daft bunu yazdı
    JaMaL bunu yazdı

ben bu linkteki http://www.tahribat.com/Forum-Internet-Download-Manager-Surekli-Guncel-Crack-Setup-Crack-Anlatim-144902/ şekilde indirip crackledim daha sonra bu ayarı yaptım fakat yinede fake serial uyarısı aldım o yüzden sordum dediğin şekilde girebileceğim lisans yok bunun üzerine bi key kontrol kapatma şekli var mıdır acaba?

Hocam daft ın dediklerini yap sonra citizen arkadaşın yazdıklarını host dosyasına gir ip yenile sonra idm de kayıt kısmında ismi falan sallayın

serial kısmına:

BX86S-QEGVJ-18I3Z-JZMR5

girin tamamdır :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

benim idm de mozillada son sürüm olmadıgı icin eklentilerde aktif olmuyor güncelleme yapsam o sürüm ün crack yok sıkıntı nasıl cözeriz beyler

Toplam Hit: 9201 Toplam Mesaj: 7