folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder İnternet Hızını 20 Kat Arttıracak Yeni Bir Tarayıcı Geliyor

İnternet Hızını 20 Kat Arttıracak Yeni Bir Tarayıcı Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bende kaybolmayan sakız istiyorum.

Abi ciddi ciddi böyle birşey olabileceğine inandınız mı. Mynet gibi yerler kafasına göre ilgi çekmek için yabancı haberleri eğip büküyor.

Asıl başlık;

-İnternet "sitelerini yorumlama"hızını 20 kat arttıracak yeni bir tarayıcı motoru- olmalıydı.

Yani yapılan yein tarayıcı motoru ile 1 mbitten 20mbit elde etmeyeceksiniz. Sadece tarayıcının websitelerini yorumlama performansı arttığı için sunspider gibi benchmark sitelerinden çok daha yüksek puanlar alıcak, yoğun içerik olan sayfalar daha rahat işkence çekmeden açılacak. Bildiğimiz anlamda hıza pek bir katkısı yok yani. Anca şuna katkısı olabilir. Yani mesela bir site var internet hızınız yüksek olmasına rağmen geç açılıyor çünkü arkaplanda çok yoğun kodlama vs. var. İşte o siteler daha hızlı açılır, ama bunainternet hızı demek çok saçma.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Valla baştan sona çok saçma bir haber geldi bana. Ayrıca şnternet javascript üzerine inşa edilmedi. Olsa olsa web sitelerini etkiler. Ki yine esas nokta istemci/sunucu arasındaki trafiğin hızında.

Yani bu haber çok mantıksız ya da ben anlamadım. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu haberi yabancı sitelerde de görmüştüm.siteler zaten baya hızlı.bence olsa olsa bi tık daha hızlanır.20 kat ne yavs

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

neden birleşsinlerki microsoft hariç geri kalan firmaların zaten ellerinden gelen en iyi teknoloji tarayıcılarını ürettiklerini düşünüyorum. Haber tutmaz..

Toplam Hit: 2249 Toplam Mesaj: 13
chrome tarayıcı hızlı yeni mozilla safari