folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Kablosundan Anlayan Müritler

İnternet Kablosundan Anlayan Müritler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

kankalar bu o.ç turk telekom 4 ayın sonunda kutuyu taktı şerefsizler bir de taahüt yapmışlar şimdi öğrendim. şerefsizler kabloları da bu halde bırakıp gitmişler ben superonlinedan alacaktım interneti ama bu o.çları yüzünden alamıyorum şu an için. superonlinea geçene kadar bu kabloları bağlayıp kullanmam lazım. ordaki karışık kablolardan bir tanesi benim daireninmiş benim daireninkini boşta duran kabloya bağlayacağım bunlardan beyaz beyaza falan muhabbeti nasıl oluyor nasıl bağlanır bu? bir zamanlar türk telekoma bacağım girsin anketleri düzenleniyordu ona devam etmek lazım...

https://i.imgsafe.org/02e53af527.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Bak simdi

1ncisi senin binaya o ankastreyi yapmayan oc muteahhide kufret.

2ncisi telekomcu senin dairene giden kabloyu aramak zorunda degil. Hangi kablo senin daireye cikiyo belli degil.

3ncusu eger bilgin yoksa cagir bi elektrikci baglasin. 

4ncusu kutuda nere baglayacagin bellimi? Sana yer verildimi. Renkleri birbirine bagla gec. Okadar onemli degil

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

priz varsa telefon prizi yanin onun yanında elektrik prizi varsa prizden prize elektrik ver asağıdan kontrol kalemiyle kontrol et. zamanı cok uzatma içini çabuk hallet sorunu çözersin. Kolay gelsin

Evrim içi mürit..laugh is live..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

evde telefon girişinin olduğu prizi sök iki kablo olacak uçlarını birbirine bağla sonra aşağı in. Eline bir tane kapı zili al. evlerden gelen kablolar siyah ve beyaz olanlardan sirayla zile bağla zil hangsinde çalarsa seninki odur. sonra seninkini mavi beyaza bağla gitsin renk fark etmez. ister beyaz beyaz siyah mavi yap ister diğer türlü

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

Bak simdi

2ncisi telekomcu senin dairene giden kabloyu aramak zorunda degil. Hangi kablo senin daireye cikiyo belli degil.

4ncusu kutuda nere baglayacagin bellimi? Sana yer verildimi. Renkleri birbirine bagla gec. Okadar onemli degil

Muteahit o ankastreyi yapsa ne olacak hocam bunlar gelip o ankastreye sinyal gondermedikten sonra. ben internet aliyorsam it gibi evime kadar kurmak zorunda. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    crimeangel bunu yazdı

Bak simdi

Muteahit o ankastreyi yapsa ne olacak hocam bunlar gelip o ankastreye sinyal gondermedikten sonra. ben internet aliyorsam it gibi evime kadar kurmak zorunda. 

turk telekom iç kurulum istedğini belirtirsen 90 TL ye yapıyor ve bunu kabul etmezsin diye belki başvurduğun yer sormamıştır. Telefonla merkezden başvuru yaptığımda ben bana sordular hatta taahhütünü bozmazsan senden almayalım ücreti bozduğunda alırız dediler vs kabul etmedim kendim bağlarım dedim. yapamazsam bile elektrikçiye 20 tl veririm taktırırım niye size 90 vereyim dedim :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

basit bir elektrikçi bu işi yapar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    salihgs bunu yazdı
    crimeangel bunu yazdı

Bak simdi

Komiksin:) kurmak zorunda degil 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    crimeangel bunu yazdı

Bak simdi

Kurmazsa bende onlardan net almam bu kadar basit.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    crimeangel bunu yazdı

İski saati takıp gider, bedaş saati takıp gider, şartlar karşılanmamışsa igdaş gazı açmaz. Onlara da küfür ediyor musunuz? Binada ankastre kutusu olmadığından TT'nin sana bağlantı bile vermemesi lazım.

Taahhüdü vermişsin hocam, kullanmasan da olur :)

Balyoz99 tarafından 14/Ara/16 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    Balyoz99 bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    crimeangel bunu yazdı

İski saati takıp gider, bedaş saati takıp gider, şartlar karşılanmamışsa igdaş gazı açmaz. Onlara da küfür ediyor musunuz? Binada ankastre kutusu olmadığından TT'nin sana bağlantı bile vermemesi lazım.

Taahhüdü vermişsin hocam, kullanmasan da olur :)

Amk sana ne oluyor kullanirim kullanmam bozarim taahutu mahkemeye veririm ben taahut istemedim taahut yapmislar diye veya ilk ay daha ne kadar kulladiysam öderim yine kullanmam SANA NE OLUYOR ??? bas git hırsımı senden almiyim. Superonline gelip modemi bile kurarken bu analarini siktigimin sirketine ne oluyor.igdas gazi acacagi zaman gelip sadece kutuyu mu takip gidiyor hangisi hangi dairenin belirliyor. Digi veya d smart alinca canagi oraya koyup da mi gidiyor? Senin hizmet alma seklin buysa sen devam et. yarrak kafali turk telekoma ben ankastre kutusu taksin diye başvurdum internete almak icin degil. o kutuyu da 4 ayda taktilar diyorum. bu surede bir kutuyu takan sirkete bu kufurler az bile. anasi sikiskenler ustune ustelik kutu basvurusunu sanki internet basvurusu gibi algilayip bir de 24 ay taahut yapmislar gotlerinden. o taahutu onlarin götüne soktuğum zaman fotoğrafını çekip gönderirim sana da .

salihgs tarafından 14/Ara/16 20:41 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1309 Toplam Mesaj: 11
ttnet turktelekom